2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2013 - Mladší žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Loš
Lez
Mrt
Krá
Ráb
Boz
Leš
HXC
Sen
Jeř
Heř
Hyn
Rap
Wel
Ram
Mor
Moh
Šum
Pet
Hra
Účast
Celkem
1.
Zatloukal Jan
BT Kola Kaňkovský
25
21
30
25
18
30
25
21
37,5
25
25
30
25
25
21
30
30
30
30
30
45
21
397,5
(578,5)
2.
Seidl Martin
Bikesport Team Mohelnice
21
25
25
30
21
25
21
25
45
30
16
21
21
25
21
16
25
25
18
343
(438)
3.
Bednarský Václav
Cykloklub Morava
18
14
18
30
18
18
18
31,5
21
21
25
30
21
21
37,5
15
310
(342)
4.
Rutar Adam
Credo team
15
13
15
21
13
16
16
15
27
18
15
18
15
16
14
220
(233)
5.
Urban Daniel
Credo team
13
9
11
16
11
15
15
13
22,5
18
15
15
18
21
25
15
217,5
(237,5)
6.
Zubatý Adam
BT Kola Kaňkovský
11
12
14
14
14
24
14
12
16
15
18
21
31,5
13
216,5
7.
Žižlavský Martin
Credo team
30
18
21
16
21
0
30
16
18
30
10
200
8.
Sadil Jiří
Parapety RS
16
16
14
15
11
16
18
18
8
124
9.
Tlamka Tomáš
Moravec team
30
25
30
30
4
115
10.
Pátek David
TJ Sokol Hrabenov
14
12
10
12
13
12
0
14
8
87
11.
Pospíšil Jonáš
On road racing team
30
25
25
3
80
12.
Kolář Martin
Ski Petříkov
13
14
15
3
42
13.
Pučok Jiří
eSeNBáci
14
10
13
3
37
14.
Cenek Jáchym
eSeNBáci
18
18
2
36
=
Lukašák Šimon
Short bike Olomouc
15
21
2
36
16.
Dudek Ondřej
Credo team
12
9
10
3
31
17.
Moravec Jan
JaR Sport Letohrad
14
14
2
28
18.
Peškar Jiří
Bikesport Team Mohelnice
8
16
2
24
19.
Komínek Petr
Credo team
18
1
18
20.
Verner Kristián
XCT Horní Heřmanice
16
1
16
=
Kirschner Jan
Opava
16
1
16
=
Švorčík Václav
Pulci
16
1
16
23.
Hanák Tomáš
15
1
15
24.
Vykydal Robert
eSeNBáci
14
1
14
=
Valenta Jindřich
Ski areál Šanov
14
1
14
26.
Velc Petr
Ski Petříkov
13
1
13
=
Kovář Petr
13
1
13
=
Žouželka Adam
Postřelmov
13
1
13
29.
Nesporý Šimon
SK Nadoraz
12
1
12
30.
Lang Jindřich
Dubicko
11
1
11
=
Kindl Zdeněk
Mohelnice
11
1
11
32.
Zapletal Patrik
Bouzov
10
1
10
33.
Troják Jan
Rapotín
9
1
9
34.
Kňáva Maxim
Los Rapidos
8
1
8
=
Světlík Jan
Buldoci Rapotín
0
8
2
8
36.
Pěnkava Jakub
BT Kola Kaňkovský
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 734 ms