2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2013 - Starší žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Loš
Lez
Mrt
Krá
Ráb
Boz
Leš
HXC
Sen
Jeř
Heř
Hyn
Rap
Wel
Ram
Mor
Moh
Šum
Pet
Hra
Účast
Celkem
1.
Šebesta Dominik
Bikesport Team Mohelnice
30
15
18
14
18
21
30
21
37,5
16
18
21
25
18
12
21
16
25
18
25
45
21
337,5
(464,5)
2.
Bárta Tomáš
Stevens Bikes - Emilio Sport
30
30
21
25
30
25
30
25
21
14
21
30
21
13
323
3.
Otruba Jakub
BT Kola Kaňkovský
25
0
30
30
30
45
30
30
30
30
30
11
310
4.
Dvořák Petr
BT Kola Kaňkovský
25
16
15
16
16
25
18
27
21
25
18
30
30
13
282
5.
Dostál Jakub
Stevens Bikes - Emilio Sport
0
21
15
0
25
0
22,5
25
30
25
13
30
21
25
14
252,5
6.
Paloušek Petr
Credo team
21
14
13
11
18
21
15
24
18
12
18
11
16
21
37,5
15
248,5
(270,5)
7.
Parma Dominik
Bikesport Team Mohelnice
14
11
8
16
12
19,5
15
15
21
14
25
15
14
18
15
18
31,5
17
237
(282)
8.
Vlasák David
BT Kola Kaňkovský
18
10
14
16
18
14
15
18
14
16
14
16
12
183
9.
Gasta Evžen
BT Kola Kaňkovský
14
13
8
3
13
14
11
16
11
13
13
15
12
144
10.
Haluza David
Credo team
15
12
9
4
12
12
15
16,5
13
12
16
11
136,5
11.
Valigura Jiří
TJ Cyklistika Uničov
21
25
18
21
31,5
5
116,5
12.
Jílek Ondřej
Cyklo Polách a syn
18
16
15
21
18
15
6
103
13.
Borůvka Tomáš
Credo team
13
15
12
16
21
5
77
14.
Bedeč Jan
Jeseničtí orli
11
16
25
3
52
15.
Venouš Daniel
Credo team
18
16
13
3
47
16.
Krč Tomáš
Credo team
12
6
12
14
4
44
17.
Viktorin Marek
Credo team
0
10
13
11
4
34
18.
Diviš Stanislav
Credo team
9
13,5
9
3
31,5
19.
Taraba Ondřej
Ski Petříkov
1
15
13
3
29
20.
Kotrle Jakub
Atletika Šumperk
7
7
7
3
21
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: V tabulce jsou v souladu s pravidly Šumperského poháru jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Zobrazit kompletní tabulku.
Výpočet trval 21313 ms