2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2012 - Předžáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
HXC
Leš
Sen
Šin
Jeř
Lho
Hyn
Rap
Wel
Mor
Šum
Moh
Hra
Ram
Blu
Účast
Celkem
1.
Hampl Tomáš
Bikesport Team Mohelnice
20
20
12
20
17
20
12
15
17
12
15
25,5
12
205,5
2.
Gajdoš Štěpán
4ever Cyklo Bulis
15
20
20
20
20
30
6
125
3.
Smitalová Veronika
Bikesport Team Mohelnice
11
17
8
8
12
19,5
6
75,5
4.
Spillerová Terezie
Cirlibaba
13
17
17
7
16,5
5
70,5
5.
Dabrowski Beniamin
Gogolin (Polsko)
17
17
15
17
4
66
6.
Hubáček Matěj
Šumperk
10
9
15
13
15
5
62
7.
Barnet Vilém
Rotnek
17
13
10
18
4
58
8.
Kolářová Magdaléna
Ski Petříkov
11
15
17
3
4
46
9.
Barnetová Žofie
Rotnek
15
10
12
3
37
10.
Rojek Szymon
Ktukol Glucholazy
15
20
2
35
11.
Černoch Viktor
eSeNBáci
20
9
2
29
12.
Hastík Damian
SKM Zlaté Hory
17
6
2
23
13.
Hejtmánek Antonín
C.A.C Šumperk
22,5
1
22,5
14.
Najser Karel
Bike One
20
1
20
=
Ptáček Jan
Červená Voda
20
1
20
=
Žák Daniel
Šumperk
20
1
20
17.
Dvořáková Petra
Kunčina
17
1
17
18.
König Lukáš
Cykloklub Morava
15
1
15
=
Kouba Lukáš
Králíky
15
1
15
20.
Harlender Lukáš
Dukla Praha
13,5
1
13,5
21.
Malá Eva
TJ Sokol Hrabenov
13
1
13
=
Horák Richard
Uničov
13
1
13
=
Navrátil Tomáš
Olomouc
13
1
13
=
Ješina Ondřej
Unikovo mtb team
13
1
13
=
Šafářová Adriana
Brníčko
13
1
13
26.
Bruštíková Amálie
Zábřeh
12
1
12
=
Ješina Kryštof
Chrudim
12
1
12
=
Maturová Michaela
Bludov
12
1
12
=
Kouřilová Ema
Fitko Jeseník
12
0
2
12
30.
Bruštíková Rozárie
Zábřeh
11
1
11
=
Mík Matěj
Červená Voda
11
1
11
=
Černoch Oskar
eSeNBáci
9
2
2
11
=
Sekanina Jakub
Sekoši
11
1
11
=
Rys Michal
Moravská Třebová
11
1
11
35.
Smital Jiří
Leština
10
1
10
=
Šlechta Ondřej
Hradec Králové
10
1
10
=
Škopová Marie
Škop team Losiny
10
1
10
38.
Novotný Marek
Mohelnice
9
1
9
=
Martinec Josef
Červená Voda
9
1
9
=
Pátková Veronika
TJ Sokol Hrabenov
9
1
9
41.
Maistvyszinová Simona
Zvole
8
1
8
=
Gerhardová Vendula
Ski Klub Rýmařov
8
1
8
43.
Sorbi Matěj
Mohelnice
7
1
7
=
Semrád Vít
Velké Losiny
7
1
7
=
Jánošík Martin
Leština
7
1
7
46.
Vesecký Antonín
SKM Zlaté Hory
6
1
6
=
Zbončák Viktor
Olomouc
6
1
6
=
Skopalová Pavlína
Leština
6
1
6
49.
Neuwirth Daniel
eSeNBáci
5
0
2
5
=
Hoczová Karolina
eSeNBáci
5
1
5
51.
Nedbalová Eliška
Credo team
3
1
0
3
4
=
Raška Lukáš
Bike Academy Opletal
4
1
4
=
Semrádová Evelína
Velké Losiny
4
1
4
54.
Ston Ondřej
Bludov
2
1
2
55.
Sýkorová Anna
Parapety RS
1
1
1
56.
Grund Jakub
Šumperk
0
1
0
=
Pekařová Stela
Buldoci Rapotín
0
1
0
=
Mičunková Natálie
Buldoci Rapotín
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 718 ms