2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2012 - Muži B
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
HXC
Leš
Sen
Šin
Jeř
Lho
Hyn
Rap
Wel
Mor
Šum
Moh
Hra
Ram
Blu
Účast
Celkem
1.
Krejčí Vladislav
Bike sport Uničov
17
40
17
17
15
17
13
13
17
17
17
0
15
15
17
20
20
20
25,5
19
261,5
(332,5)
2.
Kechrt Tomáš
In-Life Cycling Team
20
20
20
20
20
20
17
17
7
20
30
11
211
3.
Hekele Emil
Zekof team
15
34
13
15
5
15
20
17
20
20
12
7
10
11
14
209
(214)
4.
Planička Robert
Bikesport Team Mohelnice
11
20
12
10
8
10
12
9
13
12
12
17
17
15
14
170
(178)
5.
Janda Jiří
Cyklo Polách a syn
0
16
10
11
6
15
10
6
13
6
13
17
22,5
13
145,5
6.
Václavík Pavel
Oknoplast
30
12
17
12
0
15
0
7
11
13
10
17
0
13
144
7.
Tyráček Martin
Bikesport Team Mohelnice
10
4
9
6
7
8
9
11
12
15
13
0
2
15
12
16,5
16
143,5
(149,5)
8.
Trojek Karel
Oknoplast
13
14
11
11
10
15
2
15
13
13
19,5
11
136,5
9.
Zlámal Tomáš
Proxima
20
24
15
11
13
12
9
18
8
122
10.
Kostka Tomáš
Credo team
12
7
8
0
11
7
11
13,5
8
69,5
11.
Kessler Jiří
Cirlibaba
5
8
7
5
6
9
0
5
11
10
10
66
12.
Unzeitig Martin
Cykloklub Morava
12
26
8
7
10
5
63
=
Zita Libor
Atletika Zábřeh
9
2
6
3
4
1
8
11
0
10
9
11
63
14.
Žák Ivo
Proxima
20
15
13
13
4
61
15.
Dostál Ondřej
Lazy Swines
0
0
0
11
8
0
0
9
1
10
11
11
50
16.
Vykydal Jaroslav
Zekof team
5
4
12
6
8
0
5
7
40
17.
Kukula Marcel
Cyklo Polách a syn
6
8
6
4
6
0
0
8
8
38
18.
Švorčík Petr
Silný Team Uničov
8
12
15
3
35
=
Keprt Aleš
BT Kola Kaňkovský
3
0
0
0
0
8
5
0
6
0
7
6
12
35
20.
Malý Tomáš
Atletika Zábřeh
0
1
0
5
0
1
7
9
0
8
3
11
34
21.
Novotný Tomáš
Šumperk
0
0
0
2
0
12
9
9
8
32
22.
Koňarik David
Dama Sport
5
11
10
3
26
23.
Coufal Rostislav
Cyklo Polách a syn
0
2
0
0
0
6
0
12
8
20
24.
Sadil Michal
Parapety RS
0
0
0
0
0
9
7,5
7
16,5
25.
Bartoš Martin
Bikesport Team Mohelnice
4
0
12
3
16
26.
Bárta Martin
Zekof team
8
2
0
0
3
5
13
=
Plesník Petr
Les Nice
4
0
4
3
0
2
6
13
28.
Kubát Zdeněk
ČS Specialized
0
2
0
10,5
4
12,5
29.
Trunečka Zbyněk
Sporton Šumperk
7
2
0
3
9
=
Rusnák Zdeněk
Zábřeh
0
0
0
9
0
5
9
31.
Čepa Petr
Mohelnice
0
0
0
6
0
5
6
32.
Blaha Jiří
Oknoplast
0
0
1
0
4
1
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: V tabulce jsou v souladu s pravidly Šumperského poháru jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Zobrazit kompletní tabulku.
Výpočet trval 656 ms