2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2011 - Starší žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
HXC
Sen
Lho
Čar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Moh
Hra
Šum
Blu
Účast
Celkem
1.
Kupčík David
SK Salith Sumtex Šumperk
17
20
40
17
20
17
17
20
20
12
20
17
17
13
208
(254)
2.
Navařík Robert
Nava sport
20
17
20
20
20
20
15
20
20
30
10
202
3.
Hejtmánek Marek
C.A.C Šumperk
11
30
7
17
15
15
11
8
11
10
15
12
22,5
13
159,5
(184,5)
4.
Fláma Tomáš
TJ Cyklistika Uničov
15
34
9
13
12
17
5
13
9
16,5
10
143,5
5.
Šebesta Dominik
Bikesport Team Mohelnice
12
15
24
8
12
13
9
13
11
4
9
13
8
18
14
140
(169)
6.
Holec Patrik
Credo team
10
13
22
13
12
5
7
17
15
10
7
10
7
13,5
14
135,5
(161,5)
7.
Pokorný Jiří
Cyklo Polách a syn
26
13
17
15
15
12
15
19,5
8
132,5
8.
Žídek Ladislav
Credo team
9
11
5
11
13
12
12
8
13
12
0
8
11
10
25,5
15
130,5
(160,5)
9.
Kostecký Tomáš
Bike sport Uničov
12
15
3
12
13
15
6
70
10.
Strupek Matyáš
SKM Zlaté Hory
15
17
17
20
4
69
11.
Valigura Jiří
TJ Cyklistika Uničov
13
15
12
11
4
51
=
Winkler Vojtěch
SK Salith Sumtex Šumperk
8
9
20
3
5
6
6
51
13.
Urban Jan
Vikýřovice
10
18
2
28
=
Markovič Milan
SKM Zlaté Hory
4
9
6
9
4
28
15.
Trunečka Zbyněk
Bikesport Team Mohelnice
11
8
7
3
26
16.
Urban Martin
Credo team
7
16
2
23
17.
Václavek Martin
Rodak
10
2
9
3
21
18.
Vávra Tomáš
Žamberk
20
1
20
=
Skovnalik Filip
20
1
20
20.
Kotrle Jakub
Atletika Šumperk
7
12
2
19
21.
Bystroň Vilém
Bike Pro Racing ValMez
17
1
17
=
Horák Filip
Bikesport Team Mohelnice
17
1
17
=
Bittner Ondřej
Smith Studio Racing
6
11
2
17
24.
Profous Daniel
Fenix team Jeseník
6
10
2
16
25.
Hartig Jiří
Skivelo neslyšících Olomouc
15
1
15
=
Jílek Ondřej
Cyklo Polách a syn
15
1
15
27.
Kotas Adam
Bystřice pod Hostýnem
13
1
13
=
Soldán Martin
Novatop Lapierre
13
1
13
=
Dvořáček Adam
Svitavy
13
1
13
=
Peškar Jan
Bikesport Team Mohelnice
7
6
2
13
31.
Ryška Marek
Duko Rýmařov
12
1
12
32.
Petruš Jiří
ACS Drak Vrbno
11
1
11
=
Moravec Jakub
JaR Sport Letohrad
11
1
11
34.
Kret Petr
TJ Bohumín Kolík
10
1
10
=
Moravec Jiří
JaR Sport Letohrad
10
1
10
=
Kachyňa Lubomír
Olomouc
10
1
10
37.
Novák Radek
Těšetice
9
1
9
38.
Marek Tomáš
Dubicko
8
1
8
=
Chvátal Štěpán
Lutín
8
1
8
=
Maděra Michal
AVN Trans
8
1
8
41.
Rakušan Vojtěch
CK PeMaP Přerov
7
1
7
=
Smrček Jakub
Pískov
7
1
7
43.
Vesecký Bartoloměj
SKM Zlaté Hory
6
1
6
=
Marek Jan
Mohelnice
6
1
6
=
Vašíček Jiří
Vašíček pekařství a cukrářství
1
5
2
6
=
Čada Jan
Lesnice
6
1
6
47.
Hrbáček Adam
Olomouc
0
1
0
=
Zuzaňák Radek
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1953 ms