2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2010 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLezMrtKráLosBozLešSenLhoKarJeřHynRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Bikesport Team Mohelnice80898776848478768175138160103,59194170161100,5(1566,5)
2.Cyklo Polách a syn945710048829080794855,552,5104106,5776917816990,5(1320,5)
3.Cirlibaba1565757067102446,552,5800321714414656(698)
4.Bike sport Uničov286030305544431216,5423010219,5684414016628(764)
5.Oknoplast Šumperk52284156382227334867,57015344511215563,5(688,5)
6.BT Kola Kaňkovský3638594464341263052,570,52476,532337816552,5(698,5)
7.C.A.C Šumperk205425351134451319,525,56225,5397814423(486,5)
8.Cykloklub Rampušák312033301520303043,55050206013377,5(432,5)
9.Credo team3912152331344525,5860154612359,5(371,5)
10.Cyklo TJ Písečná2070204612201117189324
11.eSeNBáci7453126704323
12.Cykloklub Morava4326292526018103,513132411320,5
13.SKM Zlaté Hory75781663319
14.TJ Cyklistika Uničov27344152266615308291
15.SK Salith Sumtex Šumperk01515322814201316,519,525,53016,511157216275(343)
16.Mapei Merida Kaňkovský1315326722,522,5302228,5010252,5
17.TJ Sokol Hrabenov28159738153737649250
18.Ski Snow Surf Sport31131530171730303425,52011249,5(262,5)
19.Superior Riders20017201122,5403017204011237,5
20.Cyklo Jeseník17738510601212349151412221(233)
21.Bike Team Zlaté Hory648126304210
22.Cykloklub Stará Ves201715202019,51830132610198,5
23.Nava sport17371732885191
24.Proxima12171213482213015212132413189(203)
25.Silný Team Uničov10171015182622,517309165,5
26.LKT 80 Šumperk33301,520745158,5
27.Novatop Lapierre19,55282,53154
28.CSC Šumperk20202017407,5207144,5
29.Östereich racing team22,522,5341517306141
30.AxitDoldy133,51133,5
31.Víno Karabina2121182388247123
32.Bike Pro Racing ValMez1201120
33.Fenix team Jeseník7813263117
34.Loko Krnov1337643114
35.SK Nadoraz91191012022,515229110,5
36.TJ Bohumín Kolík2944293102
37.Ski Petříkov621517394
38.H-Triatlon Team Skalica91,5191,5
39.SK Žamberk Tessuti sport203034384
KC Horní Studénky22171530484
41.Skivelo neslyšících Olomouc1219,548379,5
42.Buldoci Rapotín12066378
43.Agnesi MTB Team75175
44.Maniac Pedals73,50273,5
45.Cenytisku.cz4030270
46.Bikesport Šumperk1322,5340469,5
47.Drásal Team Holešov67,5167,5
48.UKK Wiadrow62162
49.Pulci4515260
50.ACS Drak Vrbno13043356
51.Bike 200055,5155,5
52.Velum Zábřeh15107878655
53.MTB Chřiby2430254
54.Dama Sport012130026651
SK Piranha Bike15251910551
56.ASPV Těchonín122099450
57.Bike Sport servis Opava48148
DT Swiss3018248
59.Rodak1233245
60.Trob Racing Team42142
Durativa42142
62.CPV Krnov40140
63.MTB Ondřejník309239
SK Valašské království39139
65.Ski Klub Šumperk2018238
66.SK Veselí nad Moravou37,5137,5
67.LKS Gosciecin1322235
Rak Janco111212335
69.Cyklo Žopy34,5134,5
70.Dimpex Kosov34134
71.Hakr Brno33133
Duko Rýmařov924233
73.Benedictus biking team31,5131,5
OD Morava Holešov1516,5231,5
Veus Vyškov31,5131,5
Trenér a Gazela31,5131,5
77.TTC Olomouc30130
Volvo auto Hase30130
CK Skuteč030230
Oceloví letci30130
Stalak Team30130
Biatlon Letohrad30130
Silný-Pells team30130
84.Horal Šumperk10154,5329,5
85.Juvacyklo team25,5125,5
Ski areál Šanov25,5125,5
Galaxy Team Hranice25,5125,5
TJ Rožnov pod Radhoštěm25,5125,5
Pell's Hard Bikers25,5125,5
Orel Bořitov25,5125,5
Slušnej oddíl25,5125,5
MiKo Cycles25,5125,5
93.Cykloservis Petr618224
94.Epic Team23123
95.Ghost - mojekolo.cz22,5122,5
SK Hasiči Hodonín22,5122,5
XCT Horní Heřmanice22,5122,5
V P KTM cyklosport22,5122,5
Ufo Bike22,5122,5
Catus Bike Team22,5122,5
Bike Triatlon Morkovice22,5122,5
102.SK Šela sport200220
blue SSU20120
Ricardo Racing20120
Kolarz Polanica20120
106.TJ Slovan Luhačovice19,5119,5
Bike 0419,5119,5
Toyota Dolák MTB19,5119,5
Městská policie Čekyně19,5119,5
110.FK Bohdíkov127219
111.Witzenmann Opava018218
Destila Brno18118
RaFaMaZ18118
Lucky plus18118
Studio 200118118
TriSK Olomouc18118
Power Sport plus18118
118.Team Green17117
Scott Scania Team Kolín17117
120.CK Jih16,5116,5
dog4bike16,50216,5
122.Biker's team Jeseník16116
123.CK Frenštát pod Radhoštěm15115
HMS Polešovice15115
Rubena Birell Specialized15115
Active sport Jaroměř15115
PBV MTB Team Brno15115
Team ski Jeseník15115
129.LK Šumperk14114
130.SPAPaP13,5113,5
131.Sladovna Bruntál13113
132.Cyklosport Česká u Brna12112
TC Sport Desná12112
Zhor Team12112
Vašíček pekařství a cukrářství12112
136.CTC Fort SMC Ústí n/O110211
Rotor Plzeň11111
ČS Specialized110211
Rossignol Racing Team11111
140.Cyklo MXM Hulín10,5110,5
Bike Klub Dolní Orlice10,5110,5
Liga 100 Olomouc10,5110,5
ALW10,5110,5
144.SOK Kratochvíl10110
Les Nice100210
Atletika Zábřeh10110
147.Áda bike sport Brno919
AD Pemap Brodek919
Pearl Izumi9029
Pell's0929
SK Conti-RSC919
Elem bike Zlín919
DH Brutal team9029
2K bike club Odry919
155.Furt defekt818
JKF Jaroměř818
Kouťas818
158.Author Tufo Ti7,517,5
159.Tour de Beer7027
KED-Cyklomax Specialized7027
161.Dádabike616
Veloservis Bruntál616
Cyklo profi Holice0626
164.MTB Proseč4,514,5
165.Skala 2010313
CT Hvozdná313
Autodoprava Peza313
168.Los playboys1,511,5
DammaBike Opava1,511,5
MMB1,511,5
171.Elektroinstal Nové Mesto n/V.010
Rebel sport Mohelnice010
Dekhome Cannondale010
V Team010
Cyklosport Uničov010
Masazeastimulace.cz010
Semix Pluso010
GT Kolín010
MTB Team Otrokovice010
KN Project010
David Klaus Travel010
Vokno010
Kaktus team010
T4T010
Cyklo sport Stratílek010
Věteřov boys010
Klub dobrého vína010
Velryba bike team010
Filmová místa010
Cyklo Kudláček010
Cyklo-ski klub Polička010
Passeggiata Nový Malín010
Mazda Tábor010
Fortex ski Moravský Beroun0020
Bikers Tišnov010
Bikers Heraus010
Viky racing010
X live Zlín010
Bike Team Sazovice010
SSCK010
MaMa-Trek Komárno010
ACK Kyjov-Boršov010
Asper010
Sporton Šumperk010
Cykloklub Oslavany010
Idex010
Štatl010
Outsider Bruntál010
Cyklo centrum Hodonín010
Cannondale maniac Kyjov010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 500 ms