2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2008 - Starší žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecDloMrtKráSněKouLešHájKarTemSenSv3MorLesHraBluÚčastCelkem
1.Schneider MartinMapei Cyklo Kaňkovský172017401720201520151111201(212)
2.Mikeš JakubBT Kola Kaňkovský15151317171113171217172012161(184)
3.Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov121326912121112520201712155(169)
4.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák1312242071591213015151113150(166)
5.Juhaniak OndřejC.A.C Šumperk171130151717201129140
6.Hýbl JaroslavSki Klub Šumperk20203420205114
7.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk13118181768710101011112(118)
8.Valigura MartinCykloklub Morava9620511788011121012102(107)
9.Jablončík LukášProxima813101090131315991
10.Durchánek JanCykloklub Morava1501022101011778
11.Köver OndřejCykloklub Morava12131510450
Smolicha TomášCyklo TJ Písečná87166409750
13.Doležal MilanTJ Favorit Brno20120
14.Machulka KamilEdie Team Vsetín17117
15.Dlouhý TomášSK Valašské království15115
Smrček JanOHSTO213215
Markos TanasBike Team Zlaté Hory15115
18.Marada FrantišekCykloklub Morava950314
19.Karas TomášVeselí nad Moravou130213
Fusek MartinEdie Team Vsetín13113
21.Obšil TomášOHSTO012212
Škopík JakubVeselí nad Moravou12112
23.Wolf VojtěchZábřeh11111
Komínek JiříCyklo sport Stratílek11111
Zýbal JanHýsli11111
26.Skála Jan10110
27.Kolář PavelCK Skuteč919
Smrček PetrPískov0929
Tejkl Tomáš919
Nevřela FilipDolní Studénky919
31.Pešek JaroslavCK Skuteč818
32.Knápek Ondřej7027
Valečka DanielCK Skuteč717
Überall LeoMTB Ondřejník717
35.Ungermann Daniel616
Dovrtěl DavidCyklo Žopy616
37.Wagner RobinCaska Invest Zábřeh414
Lachnit PatrikZábřeh414
39.Flášar DavidHrabová313
Závrbský LadislavTrob Racing Team313
41.Kusý RobertOmega Martin010
Řyšavý TomášCyklo Kassai Boskovice010
Petřek MichalMapei Cyklo Kaňkovský010
Cimburek MichalVerdem Dolní Roveň010
Kališ FrantišekBike Team Zlaté Hory010
Drexler FilipPřáslavice010
Pavlík MichalCK Slovan Moravská Třebová010
Stratil FilipCykloklub Morava010
Dušek ZdenekČeská Třebová010
Štancl DanielFactor Bike Team010
Holinka DavidRodak010
Hotový MichalCyklo Polách a syn010
Eliáš DavidBike Team Zlaté Hory010
Janalík MarekLK Baník Ostrava010
Sovadina MartinCyklo Žopy010
Kruš Marek010
Tempír TomášDekhome Cannondale010
Hilšer MiroslavKolárna010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 484 ms