2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2008 - Starší žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokDloMrtKráSněKouLešHájKarTemSenSv3MorLesHraBluÚčastCelkem
1.Schneider MartinMapei Cyklo Kaňkovský1993172017401720201520151111201(212)
2.Mikeš JakubBT Kola Kaňkovský199415151317171113171217172012161(184)
3.Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov1994121326912121112520201712155(169)
4.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák19951312242071591213015151113150(166)
5.Juhaniak OndřejC.A.C Šumperk1993171130151717201129140
6.Hýbl JaroslavSki Klub Šumperk199320203420205114
7.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk199513118181768710101011112(118)
8.Valigura MartinCykloklub Morava19949620511788011121012102(107)
9.Jablončík LukášProxima1993813101090131315991
10.Durchánek JanCykloklub Morava19931501022101011778
11.Köver OndřejCykloklub Morava199312131510450
Smolicha TomášCyklo TJ Písečná199587166409750
13.Doležal MilanTJ Favorit Brno199320120
14.Machulka KamilEdie Team Vsetín199317117
15.Dlouhý TomášSK Valašské království199415115
Smrček JanOHSTO1993213215
Markos TanasBike Team Zlaté Hory199315115
18.Marada FrantišekCykloklub Morava1994950314
19.Karas TomášVeselí nad Moravou1993130213
Fusek MartinEdie Team Vsetín199513113
21.Obšil TomášOHSTO1993012212
Škopík JakubVeselí nad Moravou199312112
23.Wolf VojtěchZábřeh11111
Komínek JiříCyklo sport Stratílek199411111
Zýbal JanHýsli199511111
26.Skála Jan10110
27.Kolář PavelCK Skuteč1993919
Smrček PetrPískov19950929
Tejkl Tomáš1994919
Nevřela FilipDolní Studénky1994919
31.Pešek JaroslavCK Skuteč1994818
32.Knápek Ondřej19957027
Valečka DanielCK Skuteč1994717
Überall LeoMTB Ondřejník1994717
35.Ungermann Daniel1993616
Dovrtěl DavidCyklo Žopy1993616
37.Wagner RobinCaska Invest Zábřeh1993414
Lachnit PatrikZábřeh414
39.Flášar DavidHrabová1995313
Závrbský LadislavTrob Racing Team1993313
41.Kusý RobertOmega Martin1994010
Řyšavý TomášCyklo Kassai Boskovice1993010
Petřek MichalMapei Cyklo Kaňkovský1993010
Cimburek MichalVerdem Dolní Roveň1994010
Kališ FrantišekBike Team Zlaté Hory1994010
Drexler FilipPřáslavice1993010
Pavlík MichalCK Slovan Moravská Třebová1993010
Stratil FilipCykloklub Morava1994010
Dušek ZdenekČeská Třebová1993010
Štancl DanielFactor Bike Team1995010
Holinka DavidRodak1994010
Hotový MichalCyklo Polách a syn1996010
Eliáš DavidBike Team Zlaté Hory1993010
Janalík MarekLK Baník Ostrava1993010
Sovadina MartinCyklo Žopy1995010
Kruš Marek1994010
Tempír TomášDekhome Cannondale1994010
Hilšer MiroslavKolárna1994010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 937 ms