2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2007 - Starší žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokFoxDloKráMrtSněKouLešTemSenSv3MorHájHraBluÚčastCelkem
1.Smolík MarekSK Salith Sumtex Šumperk19922017172020202020201720204013220(271)
2.Hýbl JaroslavSki Klub Šumperk19931520151715171217179145
3.Juhaniak OndřejKellys Racing team199312121281512151215010122613143(161)
4.Žváček MilanBBB Mohelnice19921315131317201313001511132
5.Mikeš JakubCyklo Kaňkovský1994111111131013212112410118
6.Durchánek JanCykloklub Morava199310138101111170991611114
7.Náhlík ZdeněkKellys Racing team19921771717015347107
8.Schneider MartinMapei Cyklo Kaňkovský1993178111030576
9.Athanasios MarkosBike Team Zlaté Hory122015347
10.Valigura MartinCykloklub Morava19946108710541
11.Kadúch Jan2K bike club Odry19922020240
12.Bílý PatrikEdie Team Vsetín199315913337
13.Ponikelský OndřejMapei Cyklo Kaňkovský19941320233
14.Smrček JanGIANT Brno199322122
Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov1994814222
16.Obšil TomášOHSTO199318118
Jílek JakubCyklo Polách a syn1992990318
18.Stejskal DavidÚstí nad Orlicí198615115
19.Marada FrantišekCykloklub Morava199459214
20.Ročeň PatrikCK Skuteč199213113
21.Diviš JiříBludov199212112
Komínek JiříCyklo sport Stratílek199412112
23.Doležal MilanTJ Favorit Brno199311111
Šafář Kamil199411111
25.Machulka KamilEdie Team Vsetín199310110
Nevřela FilipDolní Studénky199410110
27.Kolář PavelCK Skuteč1993717
Weigl Michal1993717
29.Swiatek MichalC.A.C Šumperk1992616
Geduš TomášCyklo sport Karel Geduš1993616
Rýznar Jan1996616
32.Lužný FilipMTW bike1992515
33.Schneider JanCK Slovan Moravská Třebová1994414
34.Musil LukášEdie Team Vsetín1992313
35.Závrbský LadislavTrob Racing Team1993111
36.Bundil Roman1992010
Tkáč Adam1994010
Novotný KarelŠtěpánov1994010
Szücs DanielAli-bi1994010
Zemánek DavidCyklo Kassai Boskovice1994010
Pospíšil JanSulko1993010
Škopík KubaManiac Pedals1993010
Holinka DavidRodak1994010
Kusý RobertOmega Martin1994010
Drexler FilipPřáslavice1993010
Dovrtěl DavidTrob Racing Team1993010
Štefek MichalMapei Cyklo Kaňkovský1992010
Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství1993010
Kunst TomášPraha-Hlubočepy1992010
Krňávek TomášCirlibaba1993010
Kostelecký StanislavKC Luže Košumberk1994010
Sitta MartinNemile - Lupěné1992010
Köver OndřejCykloklub Morava1993010
Karger Václav1992010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 890 ms