2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2020 - Benjamínci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Kadeti
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Kadetky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Kol
Jer
Hyn
Rap
Uni
Leš
Moh
Účast
Celkem
1.
Köhler Jaroslav
Bikesport Team Mohelnice
30
30
45
30
30
5
165
2.
Köhlerová Karolína
Bikesport Team Mohelnice
18
15
21
18
12
21
21
7
126
3.
Trojek Vilém
Promotorsport
25
25
22,5
3
72,5
4.
Chereau Victoria
Promotorsport
11
14
13,5
18
14
5
70,5
5.
Vodica Dominik
Výšovice
30
31,5
2
61,5
6.
Hrazdira Matěj
Brno
27
27
2
54
7.
Kurková Mariana
Force Team Jeseník
24
21
2
45
=
Melichar Martin
Suchdol nad Odrou
45
1
45
9.
Jaroš Sebastian
Bike Academy Opletal
37,5
1
37,5
=
Pavelka Matouš
Rapotín
37,5
1
37,5
=
Žák Vítězslav
Bruntál
21
15
1,5
3
37,5
12.
Maivald Eliáš
Sportreg
11
19,5
3
3
33,5
13.
Muchová Sarah
SK Jiří Team Ostrava
31,5
1
31,5
=
Vandlíková Natálie
16,5
15
2
31,5
15.
Zemanová Eliška
25
1
25
=
Skopalík Tobias
Uničov
25
1
25
=
Hutečka Vojtěch
Adamov
25
1
25
18.
Kilčiský Daniel
Šumperk
24
1
24
19.
Smolík David
SK Salith sport
16
7,5
2
23,5
20.
Surovec Adam
Edie Team Vsetín
22,5
1
22,5
21.
Kubínová Tereza
Kolšov
21
1
21
=
Hájková Nela
Kolárna
21
1
21
23.
Vandlík Jakub
13,5
6
2
19,5
=
Uchytil Ondra
Bike Team Zlaté Hory
19,5
1
19,5
25.
Břeň Vítek
Polička
13
6
2
19
=
Pospíšil Štěpán
Radiměř
10
0
9
3
19
27.
Bednář Adam
ORLIČKY
18
1
18
=
Šubrt Marek
Zábřeh
18
1
18
=
Hastíková Sofie
SKM Zlaté Hory
18
1
18
=
Pěnčík Matiáš
18
1
18
31.
Štěpaníková Zoe
Ondřejov
1,5
16
2
17,5
32.
Komenda Michal
B4 Team
16,5
1
16,5
33.
Keprtová Klára
Zábřeh
16
1
16
=
Kubíček Milan
KRÁLÍKY
16
1
16
=
Pozorský Richard
Drahanský sport
16
1
16
36.
Banková Elsa
Šumperk
15
1
15
=
Vaculík Vojtěch
Uničov
15
1
15
=
Kotová Alžběta
15
1
15
39.
Šubová Eliška
VOSA Šumvald
14
1
14
=
Smékal Matěj
Nava sport
14
1
14
41.
Svorník Jakub
Kolšov
13
1
13
=
Vavroušek Petr
13
1
13
43.
Prokopová Marie
12
1
12
=
Dohnal Zdeněk
Osek nad Bečvou
12
1
12
=
Hájková Natálie
Kolárna
12
1
12
=
Žáková Karolína
12
1
12
47.
Pavlíček Filip
11
1
11
48.
Žatecký Antonín
Jeseník
10,5
1
10,5
49.
Michalovičová Anna
10
1
10
50.
Karnay Teodor
Postřelmov
9
1
9
=
Kaniščevová Marie
9
1
9
52.
Pospíšil Tomáš
Radiměř
8
0
0
3
8
53.
Vlachovská Anna
Jeseník
7,5
1
7,5
54.
Keprtová Mariana
Postřelmov
7
1
7
55.
Trnka Miroslav
Rapotín
6
1
6
56.
Hecl Petr
Postřelmov
5
1
5
=
Janků Jan
Kolšov
5
1
5
58.
Žídková Nina
Buldoci Rapotín
4,5
1
4,5
=
Knopková Lola
eSeNBáci
4,5
1
4,5
60.
Karnay Aaron
Postřelmov
4
1
4
=
Melicharová Maja
Kolšov
4
1
4
62.
Karnay Manuel
Postřelmov
3
1
3
=
Žídek Oliver
Buldoci Rapotín
3
1
3
=
Hlubocky Michal
Chicago
3
1
3
65.
David Maxmilián
Rapotín
0
1
0
=
Žolčáková Natálie
Rapotín
0
1
0
=
Černoch Adam
eSeNBáci
0
1
0
=
Wetter Vítek
Bike Team Zlaté Hory
0
1
0
=
Fouček Tobiáš
0
1
0
=
Filková Tereza
Bike Team Zlaté Hory
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 7 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 281 ms