2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2018 - Starší žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Kra
Boz
Kol
KR
Sen
Jeř
Rap
Leš
Šum
Moh
Hra
Účast
Celkem
1.
Zemene Jakub
Bike Academy Opletal
30
30
30
30
30
30
30
30
8
240
2.
Bureš Štěpán
Cykloklub Morava
13
21
18
37,5
15
0
21
11
18
18
25
24
12
210,5
(221,5)
3.
Čmakal František
Cyklo Polách a syn
21
21
18
13
25
30
13
37,5
8
178,5
4.
Halama Michal
Šumperk
25
31,5
16
25
14
21
11
31,5
8
175
5.
Kohout Tomáš
Sporton Šumperk
16
12
27
13
15
18
13
7
16
15
16
22,5
12
171,5
(190,5)
6.
Skoumal Roman
Bikesport Team Mohelnice
18
25
21
5
21
25
14
27
8
156
7.
Bukač Adam
Pardubice
14
30
30
14
45
5
133
8.
Svoboda Marian
Unikovo mtb team
18
25
45
25
15
5
128
9.
Zvědělík Ondřej
ACS Drak Vrbno
18
14
21
15
16
21
6
105
10.
Kovačičin Šimon
SC Samotišky
12
14
12
16
4
54
11.
Szczepański Lukáš
Head Bike TJ Opava
25
25
2
50
12.
Pěnkava Jakub
SC Samotišky
16
8
15
3
39
=
Koller Šimon
Head Bike TJ Opava
21
18
2
39
14.
Švéda Martin
Tři šneci
22,5
13
2
35,5
15.
Mádr Lukáš
SC Samotišky
25
1
25
16.
Bartoň Vojtěch
24
1
24
=
Drápela Matěj
SC Samotišky
15
9
2
24
18.
Voženílek Martin
Head Bike TJ Opava
21
1
21
=
Kral Vit
sumperk
21
1
21
=
Vénos Vojtěch
TJ Sokol Hrabenov
21
1
21
21.
Žvidrnach Jakub
18
1
18
=
Karafiát Vojtěch
Bikesport Team Mohelnice
18
1
18
23.
Vykydal Jaroslav
Stevens Bikes - Emilio Sport
16
1
16
=
Matura Pavel
Bludov
16
1
16
=
Neugebauer Michal
16
1
16
=
Kvapil Jan
Bludov
16
1
16
27.
Čmakal Vojtěch
Cyklo Polách a syn
15
1
15
=
Lipenský Vít
Moravec team
15
1
15
29.
Zapletal Jan
Kladky
14
1
14
=
Raška Matouš
14
1
14
31.
Pavlík Markus
13
1
13
32.
Rafaj Martin
Zlín
12
1
12
=
Pařez Tomáš
Kolín
12
1
12
=
Polách Lukáš
Cyklo Polách a syn
12
1
12
35.
Spurný Václav
SC Samotišky
11
1
11
36.
Zaoral Jan
SC Samotišky
10
1
10
=
Švrčina Jiří
Svobodné Heřmanice
10
1
10
38.
Buchta Marek
Force Team Jeseník
6
1
6
39.
Bín Alex
Hrabenov
0
1
0
=
Horák Lukáš
0
1
0
=
Čapek Lukáš
0
1
0
=
Studýnka David
Hulín
0
1
0
=
Paulík Markus
Kolšov
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 531 ms