2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2018 - Malí žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Kra
Boz
Kol
KR
Sen
Jeř
Rap
Leš
Šum
Moh
Hra
Účast
Celkem
1.
Klecker Adam
Bikesport Team Mohelnice
21
30
30
31,5
25
18
25
25
30
21
45
11
283,5
(301,5)
2.
Kaniščev Alexander
Bikesport Team Mohelnice
25
25
37,5
21
21
21
21
25
21
18
37,5
11
255
(273)
3.
Papoušek Adam
Unikovo mtb team
45
30
30
30
25
25
6
185
4.
Petrovský Marek
Loupežníci
12
18
19,5
16
15
25
11
16
13
31,5
10
177
5.
Rozehnalová Lucie
Promotorsport
15
18
10,5
13
12
18
14
3
14
8
24
11
146,5
(149,5)
6.
Kohout Daniel
Sporton Šumperk
16
12
14
21
5
5
19,5
7
92,5
7.
Stránský Matyáš
Cyklosport Dvořák Lanškroun
27
30
30
3
87
8.
Bravencová Adriana
Bike Academy Opletal
16
21
13
9
4
59
9.
Mitvalská Bára
Unikovo mtb team
24
16
14
3
54
10.
Svrčina Tomáš
Nový Malín
9
18
22,5
3
49,5
11.
Kubín Tomáš
SC Samotišky
16
16
15
3
47
12.
Herzán Jan
Cykloklub Morava
22,5
21
2
43,5
13.
Kulík Jan
Cykloklub Morava
14
6
16
3
36
14.
Patrmannová Elen
SC Samotišky
9
13
11
3
33
15.
Raška Tomáš
Bike Academy Opletal
30
1
30
=
Kubíček Petr
Vikýřovice
12
14
4
3
30
=
Lipenský Matouš
Moravec team
30
1
30
=
Tesařík Jakub
Kolárna
30
1
30
19.
Chudada Adam
SC Samotišky
14
15
2
29
=
Uchytil Marek
Bike Team Zlaté Hory
8
21
2
29
21.
Skalický David
Cykloklub Morava
21
7
2
28
22.
Vaněk Jan
TJ Sokol Hrabenov
27
1
27
23.
Zavřel Jiří
25
1
25
=
Najser Václav
BIKE ONE
25
1
25
25.
Pelikán Šimon
21
1
21
=
Macek Vojtěch
Bratrušov
6
15
2
21
27.
Mihály Nikolas
18
1
18
=
Hruda Tomáš
Drahanský sport
18
1
18
=
Jelínková Nicol
express merida kolin
18
1
18
=
Mazák Roman
Bludov
18
1
18
=
Vašková Štěpánka
SC Samotišky
7
11
2
18
=
Pekař Šimon
B4 Team
18
1
18
=
König Radek
Normalie Czech
18
1
18
34.
Debre Jan
Zábřeh
16,5
1
16,5
35.
Wadelová Amelie
16
1
16
=
Homolová Karolína
TJ Sokol Hrabenov
16
1
16
=
Janovská Barbora
Moravec team
16
1
16
38.
Kraus Jan
Dlouhoňovice
15
1
15
=
Horníček Hubert
Písařov
15
1
15
=
Doležalová Anna
Šumperk
15
1
15
=
Langer Vojtěch
SC Samotišky
15
1
15
42.
Fišerová Markéta
Zlín
14
1
14
43.
Vavroušek Vít
Zábřeh
13,5
1
13,5
44.
Ryšavá Karolína
Klopina
13
1
13
=
Vošalík Vojtěch
Nava sport
13
1
13
=
Stejskal Tomáš
Červená Voda
13
1
13
47.
Suchá Karolína
Branná
12
1
12
=
Ciruček Ondřej
Bike Academy Opletal
12
1
12
=
Slabý Václav
Lesnice
12
1
12
=
Zezulková Simona
SK Žamberk Tessuti sport
12
1
12
51.
Čechová Eliška
Head Bike TJ Opava
8
3
2
11
=
Vorlíček Hugo
Chlumek
11
1
11
=
Poisl Matěj
Lesnice
11
1
11
=
Řiháček Jáchym
Nava sport
11
1
11
55.
Koryčánek Jakub
Šumperk
10
1
10
=
Heger Tadeáš
Červená Voda
10
1
10
=
Čiručková Eliška
Bike Academy Opletal
10
1
10
=
Nevosadová Lucie
SKM Zlaté Hory
10
1
10
=
Dařílková Natálie
Kolšov
10
1
10
60.
Cinková Barbora
Červená Voda
9
1
9
=
Zavřel Michal
Kolšov
9
1
9
=
Šenk Josef
Uničov
9
1
9
63.
Ryšavá Karolína
Klopina
8
1
8
=
Grežová Nela
Červená Voda
8
1
8
65.
Baborák Matěj
Lanškroun
7,5
1
7,5
=
Semlerová Adéla
Zábřeh
7,5
1
7,5
67.
Zapletal Antonín
Jeseník
7
1
7
68.
Danko Matias
Zvole
6
1
6
=
Applová Gabriela
Zábřeh na Moravě
6
1
6
=
Krausová Barbora
Dlouhoňovice
6
1
6
71.
Škrabal David
5
1
5
=
Miková Amálie
Nava sport
5
1
5
=
Knopová Amélie
Mohelnice
5
1
5
=
Vírová Michaela
Velké Losiny
5
1
5
75.
Vavroušková Nora
Zábřeh
4,5
1
4,5
=
Urbánek Alexandr
4,5
1
4,5
77.
Mankák Filip
Mohelnice
4
1
4
=
Fiálková Anna
4
1
4
=
Fišer Petr
Zlín
4
1
4
80.
Stange tomášková Elisa
Nonnenhorn
3
1
3
=
Hekele Dominik
Intreo interiery cycling team
3
1
3
82.
Nevosadová Barbora
SKM Zlaté Hory
2
1
2
=
Skalický Adam
Olomouc
2
1
2
84.
Semlerová Nikola
Zábřeh
1,5
1
1,5
=
Švédová Anna Marie
Tři šneci
1,5
1
1,5
86.
Binder Michal
Opava
1
1
1
=
Navrátilová Karolína
Rapotín
1
1
1
88.
Gassle Adam
Bikecentrum Olomouc
0
1
0
=
Kundschofský Eduard
Olomouc
0
1
0
=
Grežová Vanesa
Červená Voda
0
1
0
=
Hrochová Justýna
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 515 ms