2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2017 - Předžáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Boz
Rab
Kol
Sen
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Hra
Moh
Elm
Šum
Účast
Celkem
1.
Petrovský Marek
Loupežníci
25
30
30
25
30
21
25
45
18
21
25
25
18
25
37,5
15
297,5
(400,5)
2.
Ecler Filip
Moravec team
30
30
30
25
30
21
45
7
211
3.
Rozehnalová Lucie
Promotorsport
25
21
25
18
25
16
16
24
14
11
16
5
22,5
13
208,5
(238,5)
4.
Suchá Karolína
Branná
30
15
15
14
21
13
13
21
18
14
21
24
12
193
(219)
5.
Zvědělík Jakub
ACS Drak Vrbno
18
21
12
15
15
18
21
11
18
31,5
10
180,5
6.
Halás Antonín
Kolárna
18
21
21
14
13
21
6
108
7.
Patrmannová Elen
SC Samotišky
21
16
30
25
4
92
8.
Kubín Tomáš
SC Samotišky
25
18
16
27
4
86
9.
Jurka Lukáš
Karavan-Su
16
16
13
12
9
8
6
74
10.
Kopecký Jan
Hartman CZ
18
37,5
16
3
71,5
11.
Pomajbík Maxim
Hukot cz
27
30
2
57
12.
Žák Ondřej
Jeseničtí orli
25
30
2
55
13.
Horníček Hubert
Písařov
18
15
12
3
45
14.
Staněk Jan
Čankovice
31,5
1
31,5
15.
Řiháček Jáchym
Nava sport
30
1
30
=
Horníčková Johana
Písařov
9
11
10
3
30
=
Mucha Samuel
Ostrava
30
1
30
18.
Zapletal Antonín
Jeseník
11
15
2
26
19.
Kubíčková Valerie
Vikýřovice
21
4
2
25
=
Kolčava Břetislav
Leština
25
1
25
21.
Mazáková Aneta
TJ Sokol Hrabenov
10
13
2
23
22.
Vorlíček Hugo
Červená Voda
22,5
1
22,5
23.
Macek Vojtěch
Bratrušov
21
1
21
24.
Stránský Štěpán
Cyklosport Dvořák Lanškroun
19,5
1
19,5
=
Hynková Barbora
Sporton Šumperk
19,5
1
19,5
26.
Gottwaldová Alice
Šanov
18
1
18
=
Lysák Jonáš
Šumperk
4
14
2
18
=
Komínková Adéla
Nava sport
18
1
18
=
Macek Jindřich
Bratrušov
18
1
18
30.
Kovářová Amálka
Červená Voda
16,5
1
16,5
31.
Hajkráková Laura
Karviná
16
1
16
=
Danis Gabriel
Nava sport
16
1
16
=
Mihály Nikolas
16
1
16
34.
Vavroušek Vít
Zábřeh
15
1
15
=
Slabý Pepa
Lesnice
15
1
15
=
Vrbová Klára
Dolní Dobrouč
15
1
15
=
Paprsek David
Mohelnice
15
1
15
=
Jakl Štěpán
SC Samotišky
15
1
15
=
Bílek Jiří
Olšany
15
1
15
40.
Švédová Anna
Tři šneci
14
1
14
=
Herzán Marek
Zábřeh
14
1
14
=
Kvapilová Dominika
Jeseničtí orli
9
5
2
14
=
Šmídová Tereza
Kolšov
14
1
14
44.
Ráb Tadeáš
13
1
13
=
Kovář Jan
Enjoy the sport
13
1
13
=
Kundschofský Eduard
Olomouc
13
1
13
47.
Bílek Štěpán
Olšany
12
1
12
=
Czabe Tomáš
Samotišky
12
1
12
=
Unzeitig Jan
12
1
12
=
Fojtík Filip
12
1
12
51.
Zavřel Michal
Kolšov
11
1
11
=
Hrochová Justýna
11
1
11
53.
Melichar Tomáš
Suhdol n Odrou
10
1
10
=
Veinlich Maxmilián
Rapotín
10
1
10
=
Zouhar Jakub
Kolšov
10
1
10
56.
Šrot Daniel
Mohelnice
9
1
9
57.
Jahodová Tereza
Rýmařov
8
1
8
=
Zelinková Denisa
Kolšov
8
1
8
59.
Ernekerová Sára
Mohelnice
7
1
7
=
Horníčková Hana
Kolšov
7
1
7
=
Matějíček David
Buldoci Rapotín
7
1
7
62.
Liszewska Aleksandra
6
1
6
=
Lachmannová Anna
Olomouc
6
1
6
64.
Moravec Mikuláš
Šumperk
5
1
5
=
Sluková Natálie
Ostrava
5
1
5
66.
Hromádková Sofie
Kolárna
3
1
3
67.
Kovář Jakub
Enjoy the sport
0
1
0
=
Vondrušková Ela
TJ Sokol Hrabenov
0
1
0
=
Klee Filip
0
1
0
=
Bajgar Sebastián
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 562 ms