2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2017 - Předžáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKráBozRabKolSenJeřHynRapRamHraMohElmŠumÚčastCelkem
1.Petrovský MarekLoupežníci253030253021254518212525182537,515297,5(400,5)
2.Ecler FilipMoravec team303030253021457211
3.Rozehnalová LuciePromotorsport2521251825161624141116522,513208,5(238,5)
4.Suchá KarolínaBranná30151514211313211814212412193(219)
5.Zvědělík JakubACS Drak Vrbno18211215151821111831,510180,5
6.Halás AntonínKolárna1821211413216108
7.Patrmannová ElenSC Samotišky21163025492
8.Kubín TomášSC Samotišky25181627486
9.Jurka LukášKaravan-Su1616131298674
10.Kopecký JanHartman CZ1837,516371,5
11.Pomajbík MaximHukot cz2730257
12.Žák OndřejJeseničtí orli2530255
13.Horníček HubertPísařov181512345
14.Staněk JanČankovice31,5131,5
15.Řiháček JáchymNava sport30130
Horníčková JohanaPísařov91110330
Mucha SamuelOstrava30130
18.Zapletal AntonínJeseník1115226
19.Kubíčková ValerieVikýřovice214225
Kolčava BřetislavLeština25125
21.Mazáková AnetaTJ Sokol Hrabenov1013223
22.Vorlíček HugoČervená Voda22,5122,5
23.Macek VojtěchBratrušov21121
24.Stránský ŠtěpánCyklosport Dvořák Lanškroun19,5119,5
Hynková BarboraSPORTON Šumperk19,5119,5
26.Gottwaldová AliceŠanov18118
Lysák Jonᚊumperk414218
Komínková AdélaNava sport18118
Macek JindřichBratrušov18118
30.Kovářová AmálkaČervená Voda16,5116,5
31.Hajkráková LauraKarviná16116
Danis GabrielNava sport16116
Mihály Nikolas16116
34.Vavroušek VítZábřeh15115
Slabý PepaLesnice15115
Vrbová KláraDolní Dobrouč15115
Paprsek DavidMohelnice15115
Jakl ŠtěpánSC Samotišky15115
Bílek JiříOlšany15115
40.Švédová AnnaTři šneci14114
Herzán MarekZábřeh14114
Kvapilová DominikaJeseničtí orli95214
Šmídová TerezaKolšov14114
44.Ráb Tadeáš13113
Kovář JanEnjoy the sport13113
Kundschofský EduardOlomouc13113
47.Bílek ŠtěpánOlšany12112
Czabe TomášSamotišky12112
Unzeitig Jan12112
Fojtík Filip12112
51.Zavřel MichalKolšov11111
Hrochová Justýna11111
53.Melichar TomášSuhdol n Odrou10110
Veinlich MaxmiliánRapotín10110
Zouhar JakubKolšov10110
56.Šrot DanielMohelnice919
57.Jahodová TerezaRýmařov818
Zelinková DenisaKolšov818
59.Ernekerová SáraMohelnice717
Horníčková HanaKolšov717
Matějíček DavidBuldoci Rapotín717
62.Liszewska Aleksandra616
Lachmannová AnnaOlomouc616
64.Moravec Mikulᚊumperk515
Sluková NatálieOstrava515
66.Hromádková SofieKolárna313
67.Kovář JakubEnjoy the sport010
Vondrušková ElaTJ Sokol Hrabenov010
Klee Filip010
Bajgar Sebastián010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 343 ms