2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Starší žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Svoboda MarianUnikovo MTB team20031625252530252514161225164513257(299)
2.Zubatý AdamSC Samotišky20021816302137,5301315161621182537,514254(314)
3.Zemene JakubNemile2003152121212527151111132525211831,515235,5(300,5)
4.Seidl MartinBike Academy Opletal20011815212115213030309201
5.Vaněk PetrSC Samotišky200114141422,5015211816212711182,5
6.Bureš ŠtěpánCykloklub Morava200311121219,516129101322,510137
7.Kubíček PetrCredo team2003131313189211114249136
8.Bednarský VáclavTNF bike team2001303021304111
9.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport200312121810131215158107
10.Kočí ŠtěpánPrestige Cycling Team2002452125114102
11.Hrůzek FilipOknoplast Šumperk20031815163018597
12.Rutar AdamCredo team20011415161324582
13.Řeha FilipJeseník20013030260
14.Kovaříček VojtěchPrestige Cycling Team20022518243
15.Pinkas DanielSCP Pardubice20011818236
16.Kovaříček Vojtěch200131,5131,5
17.Vlk KarelŠumperk20021416230
Vítek TomášMount time200230130
Zatloukal JanKolárna200230130
20.Stratil JiříSC Samotišky20031413227
21.Kunert DominikHrabová200225125
Pokorný OndřejSK Salith Sumtex Šumperk2004169225
Hlava Tomáš4ever Cyklo Bulis200225125
24.Svoboda MarcelUnikovo MTB team2007158223
25.Gasta JakubMapei Merida Kaňkovský200221121
26.Sadil JiříParapety RS200118118
Ton DanielRuda nad Moravou200318118
Wawrzyczek MartinSki areál Šanov200118118
29.Pospíšil JonášOn road racing team200116116
Zvědělík OndřejACS Drak Vrbno200597216
Janů Michal200116116
Valenta JindřichSki areál Šanov200216116
33.Ordáň PetrCykloch team200315115
34.Čech JanHead Bike TJ Opava200214114
Kalous Patrik200114114
Raška LukášSK Šela sport200714114
37.Mráz DanielTJ Cyklistika Uničov200412112
38.Kvapil JanBludov200211111
39.Smolák BedřichSki klub Česká Třebová200310110
Zajíček OndřejTJ Cyklistika Uničov200310110
Pěnkava JakubSC Samotišky200410110
Bartoň Vojtěch200310110
43.Šemet LukášBike sport Uničov2003919
44.Zvědělík VojtěchACS Drak Vrbno2007818
Szczepański LukášHradec nad Moravicí2003818
Rýznar Filip2004818
47.Žouželka AdamPostřelmov2001010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1078 ms