2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Benjamínci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Trojek KarelOknoplast Šumperk252130164530101516253011253(263)
2.Haluzík TomášKolárna30303011212530458222
3.Kaplová EmaBikesport Team Mohelnice18252137,54101,5
4.Horníčková JohanaPísařov31,51821370,5
5.Rozehnalová MichaelaPromotorsport21537,5363,5
6.Rebl JanMohelnice3025255
7.Vondruška TomášTJ Sokol Hrabenov19,531,5251
8.Homola OndřejTJ Sokol Hrabenov2127248
Honsová KláraLeskovec1830248
10.Zouhar JakubKolšov2521246
11.Vondrušková ElaTJ Sokol Hrabenov45145
Bínová TerezieTJ Sokol Hrabenov45145
Pur LukášPromotorsport45145
14.Šotola Michal1430244
15.Wagner MaceyMohelnice2416240
16.Kukula JanTemenice37,5137,5
Mazák ŠimonTJ Sokol Hrabenov37,5137,5
Smolík KristiánSK Salith Sumtex Šumperk37,5137,5
19.Macek MartinBratrušov2510235
20.Zlámalová AdélaProxima258233
21.Kovář JakubEnjoy the sport1616232
22.Viktorinová VanesaTemenice31,5131,5
23.Vorlíčková LadaChlumek30130
Šrot DanielMohelnice30130
Šmídová TerezaKolšov30130
26.Kukulová ValerieTemenice27127
Mazáková AnetaTJ Sokol Hrabenov27127
28.Šubrtová SáraTespo Šumperk25125
Kačín MiroslavBřezina25125
Geletič František25125
Martinec Vít25125
Cink RadimČervená Voda25125
33.Kvapilová DominikaJeseničtí orli914223
34.Svobodová AmélieTJ Sokol Hrabenov22,5122,5
35.Masopust DavidMohelnice21121
Migalová Gréta21121
Grežová KarolínaČervená Voda21121
Applová TerezaZábřeh21121
39.Svorník VojtěchKolšov18118
Mandák JonášMohelnice18118
Rozsipal Tomáš18118
Honsa Jan612218
Surových Veronika18118
Mazák KryštofTJ Sokol Hrabenov18118
45.Kučera MatějKolšov16116
Hašková Dominika16116
47.Applová KláraZábřeh15115
Drlíková ZuzanaMohelnice15115
Rak TobiášOlomouc15115
Wágner MarcelMohelnice15115
Knop VáclavMohelnice15115
52.Šimek ViktorRapotín14114
Havlíček Jonáš14114
Drlíková NelaMohelnice14114
55.Bělaška Jan13113
Hašek Šimon13113
Štefková Elen13113
Šimek TheodorRapotín13113
Dubec JakubBike Team Zlaté Hory13113
60.Klečková Zuzana12112
Eclerová LeonaMoravec team12112
62.Geletičová Lucie11111
Tomeček AdamLKT 80 Šumperk11111
64.Bazger Matěj919
65.Chudoba Matěj717

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 852 ms