2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Předžáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Raška TomášSK Šela sport30303045253030253025304512325(375)
2.Stránský MatyášCyklosport Dvořák Lanškroun2525302531,53030252521251812271,5(310,5)
3.Klecker AdamBikesport Team Mohelnice302137,51821212537,58211
4.Bittner LukášOlšany18182113211321310510143
5.Stránský ŠtěpánCyklosport Dvořák Lanškroun15141311121214386151612130(139)
6.Kopecký JanHartman CZ271327367
7.Rozehnalová LuciePromotorsport18154524566
8.Kulík JanCykloklub Morava1613,531,5361
9.Valenta VěnekOlomouc3030260
10.Kubín TomášSC Samotišky22,5259356,5
11.Jurka LukášKaravan-Su1413810,524651,5
12.Kubíčková ValerieVikýřovice11791012549
Hrubý JakubTovačov161518349
14.Macek LukášCyklo Polách a syn16,51688448,5
15.Horníček HubertPísařov19,5159343,5
16.Voch MichalNava sport131514342
17.Homolová KarolínaTJ Sokol Hrabenov1522,5237,5
18.Macek VojtěchBratrušov2511236
19.Žák OndřejJeseničtí orli1618234
20.Galásek MaxmiliánSportakus1221233
21.Petrovský MarekLoupežníci1814232
22.Bízová JustýnaŠumperk1615231
23.Prachařová AnnaOlšany1612228
Uchytil MarekBike Team Zlaté Hory1513228
25.Wagner BastienMohelnice10,5115326,5
26.Suchá KarolínaBranná1115226
27.Klimeš DominikTJ Sokol Hrabenov24124
28.Macek JindřichBratrušov185223
29.Řiháček JáchymNava sport21121
Vorlíček HugoChlumek21121
Vavroušek VítZábřeh21121
Ernekerová SáraMohelnice5133321
33.Grežová NelaČervená Voda18118
Debre JanZábřeh18118
Ecler FilipMoravec team18118
36.Zvědělík JakubACS Drak Vrbno107217
37.Cinková BarboraČervená Voda16116
Prachařová KarolínaKolšov16116
Paprsek DavidMohelnice16116
40.Rýznar Matyáš15115
41.Šebesta Matyáš14114
Mitvalská BarboraUnikovo MTB team14114
Vorlíčková VeronikaVeřovice14114
44.Cerula Jáchym13113
45.Žáková Klára12112
Rutarová JulinkaŠumperk12112
Kubíčková ValentýnaNava sport12112
Horáková Denisa12112
49.Kopecká VeronikaRapotín11111
Zapletal AntonínJeseník56211
Hamplová TerezaBikesport Team Mohelnice11111
52.Applová Gabriela10110
Ruprecht Daniel10110
Prachař OndřejOlšany10110
Danis GabrielNava sport10110
56.Vírová MichaelaVelké Losiny919
Kseňák DominikSvitavy919
Kovář JanEnjoy the sport4529
Vorlíčková TerezaVeřovice919
Hrubá MichaelaTovačov9029
Kopecká EliškaRapotín919
62.Pazourková KláraŠumperk818
Šrot DanielMohelnice818
Masopust LukášMohelnice6228
65.Daňková Aneta717
Šimek ŠtěpánTři šneci717
Kohout DanielSPORTON Šumperk717
68.Mičunková KarolínaBuldoci Rapotín616
69.Švédová AnnaTři šneci515
70.Holubec VojtěchBike Triatlon Morkovice414
Patrmannová ElenSC Samotišky414
Migalová Mia414
Debre EllaZábřeh414
74.Purová AndreaMohelnice313
75.Panochová VandaBike Academy Opletal212
76.Kolář Matias111
77.Janíčková PavlínaKolšov010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 375 ms