2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Raška LukášBike Academy Opletal18253037,530252518302530254513302,5(363,5)
2.Harlender LukášKolárna303045301630252530251831,512301,5(335,5)
3.Svoboda MarcelUnikovo MTB team1621251825212530211616212713234(282)
4.Haluzík MartinKolárna25183018152121182137,510224,5
5.Fröml PatrikBike sport Uničov212530211631,5211816151611215,5(230,5)
6.Blažek DavidShort bike Olomouc1621162131,50181821183011210,5
7.Chudada AdamSC Samotišky11131122,51371215219125,5
8.Zaoral JanSC Samotišky151314121322,5689,5
9.Spurný VáclavSC Samotišky161011141514680
10.Nechuta MarekBike Freaks Holice252130376
11.Kubíček PetrVikýřovice1215211310571
12.Kočí JaroslavPotštejn271416357
13.Barnet VilémSport Bart Team1518810451
14.Petrovský KryštofLoupežníci141024348
15.Petrle TomášBike Academy Opletal141518347
16.Zvědělík VojtěchACS Drak Vrbno141114339
17.Barnetová ŽofieSport Bart Team141543436
18.Patrmannová ElenSC Samotišky2114235
19.Jelínková NikolKolín1618234
20.Bravencová AdrianaBike Academy Opletal1116227
21.Riedel Patrick Scott1313226
22.Horníček Mikuláš24124
23.Tomeš Martin154219
24.Kseňák MichalSvitavy16116
Mitvalská BarboraUnikovo MTB team16116
26.Švéda MichalTři šneci15115
Olša MatyášZlín15115
Horák DavidMohelnice15115
Cenek TomášeSeNBáci15115
30.Martinec JosefČervená Voda14114
Procházka MatějPřerov14114
Hladeček MartinBike Academy Opletal14114
33.Pazourek JakubŠumperk13113
Šrotová LindaMohelnice13113
Novák Tomáš-----------13113
Svrčina TomášNový Malín13113
Šotolová TerezaLesnice13113
38.Kouhout Vojtěch12112
Wadel Samuel12112
Ferkl Dominik12112
Špaček JakubZábřeh12112
Grežová VanesaČervená Voda12112
Svrčina DavidVíno Karabina12112
Ernekerová Nikol12112
45.Tkadlec Jan11111
Žouželková AmálieKolšov11111
Vavříková TerezaSK Salith Sumtex Šumperk11111
Urbášková NelaMohelnice11111
49.Ondráček FilipNava sport10110
Maturová MichaelaBludov10110
Mertová MichaelaKolšov10110
Argirovská Lucie46210
53.Urbášková NelliMohelnice919
Hastík DamianSKM Zlaté Hory5429
Víra JakubVelké Losiny919
Wadelová Amelie919
Fišnar FilipKolšov919
Václavík JanOknoplast Šumperk919
59.Ernekerová Nicol818
Kubíček VojtěchNava sport818
Dubec ŠtěpánSKM Zlaté Hory818
62.Míčková MagdalénaACS Drak Vrbno717
Braun MatějJeseničtí orli717
64.Němec Vojtěch616
Sorbi MatějMohelnice616
66.Mokrovics Roman515
Osladilová BarboraBuldoci Rapotín515
Riedl Victor515
Knopová AmélieMohelnice515
Mandák FilipMohelnice515
71.Březinová EliškaStaré Město pod Sněžníkem414
72.Žáková BarboraJeseničtí orli313
Mičunková NatálieBuldoci Rapotín313
Šimková MercedesRapotín313
75.Chudata AdamSC Samotišky212
76.Jílek Martin010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 375 ms