2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Raška LukášBike Academy Opletal200718253037,530252518302530254513302,5(363,5)
2.Harlender LukášKolárna2007303045301630252530251831,512301,5(335,5)
3.Svoboda MarcelUnikovo MTB team20071621251825212530211616212713234(282)
4.Haluzík MartinKolárna200725183018152121182137,510224,5
5.Fröml PatrikBike sport Uničov2006212530211631,5211816151611215,5(230,5)
6.Blažek DavidShort bike Olomouc20071621162131,50181821183011210,5
7.Chudada AdamSC Samotišky200811131122,51371215219125,5
8.Zaoral JanSC Samotišky2006151314121322,5689,5
9.Spurný VáclavSC Samotišky2006161011141514680
10.Nechuta MarekBike Freaks Holice2007252130376
11.Kubíček PetrVikýřovice20081215211310571
12.Kočí JaroslavPotštejn2007271416357
13.Barnet VilémSport Bart Team20061518810451
14.Petrovský KryštofLoupežníci2007141024348
15.Petrle TomášBike Academy Opletal2006141518347
16.Zvědělík VojtěchACS Drak Vrbno2007141114339
17.Barnetová ŽofieSport Bart Team2008141543436
18.Jelínková NikolKolín20081618234
19.Bravencová AdrianaBike Academy Opletal20081116227
20.Riedel Patrick Scott20061313226
21.Horníček Mikuláš200824124
22.Tomeš Martin2007154219
23.Kseňák MichalSvitavy200616116
Mitvalská BarboraUnikovo MTB team200916116
25.Olša MatyášZlín200815115
Švéda MichalTři šneci200715115
Horák DavidMohelnice200615115
Cenek TomášeSeNBáci200715115
29.Hladeček MartinBike Academy Opletal200714114
Martinec JosefČervená Voda200614114
Procházka MatějPřerov200714114
32.Novák Tomáš-----------200813113
Šrotová LindaMohelnice200713113
Pazourek JakubŠumperk200713113
Svrčina TomášNový Malín200813113
Šotolová TerezaLesnice200813113
37.Ferkl Dominik200812112
Kouhout Vojtěch200612112
Wadel Samuel200712112
Svrčina DavidNový Malín200712112
Ernekerová Nikol12112
Špaček JakubZábřeh200712112
Grežová VanesaČervená Voda200812112
44.Tkadlec Jan200711111
Žouželková AmálieKolšov200711111
Urbášková NelaMohelnice200611111
Vavříková TerezaSK Salith Sumtex Šumperk200711111
48.Maturová MichaelaBludov200610110
Ondráček FilipNava sport200610110
Mertová MichaelaKolšov200810110
Argirovská Lucie200646210
52.Václavík JanOknoplast Šumperk2008919
Hastík DamianSKM Zlaté Hory20065429
Urbášková NelliMohelnice2006919
Víra JakubVelké Losiny2007919
Wadelová Amelie2008919
Fišnar FilipKolšov2008919
58.Ernekerová Nicol2007818
Kubíček VojtěchNava sport2008818
Dubec ŠtěpánSKM Zlaté Hory2006818
61.Míčková MagdalénaACS Drak Vrbno2006717
Braun MatějJeseničtí orli2007717
63.Němec Vojtěch2007616
Sorbi MatějMohelnice2006616
65.Mokrovics Roman2006515
Osladilová BarboraBuldoci Rapotín2007515
Riedl Victor2008515
Knopová AmélieMohelnice2008515
Mandák FilipMohelnice2008515
70.Březinová EliškaStaré Město pod Sněžníkem2008414
71.Žáková BarboraJeseničtí orli2008313
Mičunková NatálieBuldoci Rapotín2006313
Šimková MercedesRapotín2008313
74.Chudata AdamSC Samotišky2008212
75.Jílek Martin2006010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1078 ms