2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2015 - Starší žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Mrt
Krá
Rab
Boz
Hyn
Sen
Jeř
Heř
Rap
Ram
Mor
Moh
Šum
Kol
Hra
Účast
Celkem
1.
Zatloukal Jan
Kolárna
30
30
30
30
30
37,5
30
30
25
30
0
30
30
30
14
307,5
(392,5)
2.
Kovář Martin
Bikesport Team Mohelnice
18
21
21
31,5
21
18
25
21
14
25
25
25
21
21
45
15
260,5
(352,5)
3.
Krč Tomáš
Credo team
45
25
25
21
30
30
25
25
8
226
4.
Bednarský Václav
TNF bike team
25
18
25
27
21
30
21
18
37,5
9
222,5
5.
Haluza David
Credo team
21
0
15
18
25
24
18
21
30
13
10
185
6.
Zubatý Adam
SC Samotišky
16
15
16,5
15
11
11
15
18
0
18
31,5
11
167
7.
Rutar Adam
Credo team
14
0
11
13
16
15
15
15
10
14
15
11
138
8.
Gasta Jakub
SC Samotišky
15
14
14
9
10
16
0
16
27
9
121
9.
Svoboda Marian
Unikovo mtb team
18
18
15
30
14
5
95
10.
Hojgr Jakub
Credo team
18
16
16
21
16
5
87
=
Žižlavský Martin
Credo team
15
10
14
18
18
12
6
87
12.
Seidl Martin
Kolárna
25
21
25
13
4
84
13.
Sadil Jiří
Parapety RS
12
15
21
16
15
5
79
14.
Řeha Filip
Jeseník
16
25
16
3
57
15.
Horák Dominik
SCP Pardubice
16
21
2
37
16.
Pospíšil Jonáš
On road racing team
18
18
2
36
17.
Velc Roman
Ski Petříkov
7
7
21
3
35
18.
Hlava Tomáš
4ever Cyklo Bulis
14
18
2
32
19.
Wiedermann David
Bike sport Uničov
16
15
2
31
=
Taraba Ondřej
Ski Petříkov
16
15
2
31
21.
Kolář Martin
Ski Petříkov
9
6
12
3
27
22.
Pěnkava Jakub
SC Samotišky
25
1
25
23.
Kolakovský Robin
22,5
1
22,5
24.
Kunert Dominik
CykloTomek
21
1
21
25.
Švorčík Václav
Pulci
19,5
1
19,5
26.
Slezák Ondřej
Ski Petříkov
8
9
2
17
27.
Kaplan Robin
Credo team
16
1
16
=
Kovář Martin
16
1
16
29.
Kovář Petr
15
1
15
30.
Dvořák Vít
Fenix team Jeseník
14
1
14
=
Spurník Mirko
TJ Sokol Litovel
14
1
14
=
Tabery Martin
14
1
14
33.
Blaháček Matěj
Vašíček pekařství a cukrářství
13,5
1
13,5
34.
Hojgr David
Credo team
13
1
13
=
Svoboda Marcel
Unikovo mtb team
13
1
13
=
Juříček David
TNF bike team
13
1
13
=
Raška Lukáš
SK Šela sport
13
1
13
38.
Kvapil Jan
Bludov
12
1
12
39.
Pučok Jiří
eSeNBáci
6
5
2
11
40.
Jansa Filip
10,5
1
10,5
41.
Pospíšil Kryštof
8
1
8
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 656 ms