2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2015 - Benjamínci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezMrtKráRabBozHynSenJeřHeřRapRamMorMohŠumKolHraÚčastCelkem
1.Bittner LukášOlšany25253025302521253037,510273,5
2.Kubíčková ValerieVikýřovice1330453014189151521154512248(270)
3.Stránský ŠtěpánCyklosport Dvořák Lanškroun1837,521211830150141831,511224
4.Zvědělík JakubSki Klub Vrbno212530303030457211
5.Macek JindřichBratrušov303021254106
6.Krejčí JakubBike sport Uničov16302521135105
7.Mazáková AnetaTJ Sokol Hrabenov2545270
8.Mazák ŠimonTJ Sokol Hrabenov3037,5267,5
9.Jedelský Vojtěch241825367
10.Jakl ŠtěpánSC Samotišky251427366
11.Haluzík TomášKolárna111821350
12.Kukula JanŠumperk45145
Bílek JiříOlšany45145
14.Kvapilová DominikaJeseničtí orli2518243
15.Stránský MilošCyklosport Dvořák Lanškroun161012338
16.Kukulová ValerieTemenice37,5137,5
Unzeitigová EliškaCykloklub Morava37,5137,5
18.Kopecký JanHartman CZ2113234
19.Jansa Vojtěch31,5131,5
20.Svobodová AmálieTJ Sokol Hrabenov30130
Ivanovič Dominik30130
Gottwaldová AliceŠanov30130
Zlámalová AdélaProxima1812230
Němečková Tereza30130
25.Malá KarolínaKN Project27127
Voch MichalNava sport1512227
27.Ernekerová SáraMohelnice25125
Němeček Jakub25125
29.Geletič František22,5122,5
30.Málkova MichaelaŠumperk21121
Rebl Jan21121
Kopová KarolinaCyklo Polách a syn21121
Dobeš Vojtěch21121
Bělaška Jan21121
35.Bělaška Jakub19,5119,5
36.Kaplová EmaBikesport Team Mohelnice18118
Valouch OndřejOlšany18118
Pírková EliškaJeseničtí orli18118
39.Applová KláraZábřeh16,5116,5
40.Šubrtová SáraTespo Šumperk16116
Pazourková EllaLazy Swines16116
Cikánek DavidRapotín16116
Horníčková JohanaPísařov16116
Mandák JonášMohelnice16116
Masopust LukášMohelnice16116
Šmídová TerezaKolšov16116
47.Applová TerezaZábřeh15115
Nováková MatyldaRudoltice15115
Klaclová Vendula15115
50.Kovář JakubEnjoy the sport14114
Krátký VojtěchHolice14114
Komínková AdélaNava sport14114
53.Šotola Michal13,5113,5
54.Juříková NatálieJeseničtí orli13113
Vašíček MarekKolšov13113
56.Klečková Lucie12112
Šrot DanielMohelnice12112
Danis GabrielNava sport12112
59.Sofie KunertováBikesport Team Mohelnice11111
Dumek Ondřej11111
61.Mátl AdamRapotín818
62.Krtička Mikuláš717
63.Dvořáková MichaelaRapotín616
64.Weinlich MaxmiliánRapotín515
Kirchnerová Tereza515
66.Jecu Mikuláš414
Strnad MikulášKamion Rapotín414
68.Dobeš Tomáš313
Valouchová JanaOlšany313
70.Klein AntonínTJ Sokol Hrabenov010
Kašpar JanCirlibaba010
Verner AdamČervená Voda010
Wagner BastienMohelnice010
Divišková Anna010
Zelinková DenisaKolšov010
Trávníček Matěj010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 796 ms