2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2015 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezMrtKráRabBozHynSenJeřHeřRapRamMorMohŠumKolHraÚčastCelkem
1.Raška LukášBike Academy Opletal1830304530303018213021302513301(358)
2.Svoboda MarcelUnikovo MTB team21302537,53021182525252111260,5(278,5)
3.Jakl ViktorSC Samotišky25211827182525151825251837,513246,5(297,5)
4.Blažek DavidShort bike Olomouc1821112115242518151616151613190(231)
5.Fröml PatrikBike sport Uničov25182516211221158153
6.Harlender LukášKolárna21181830455132
7.Barnet VilémSport Bart Team152118211313107111
8.Zubatý MatějSC Samotišky1615161214276100
9.Zaoral JanSC Samotišky151210,5151324689,5
10.Dabrowski BeniaminGogolin (Polsko)253030385
11.Haluzík MartinKolárna3031,516377,5
12.Hampl TomášBikesport Team Mohelnice16,51331,5361
13.Gajdoš Štěpán4ever Cyklo Bulis3030260
14.Kubíčková EliškaCredo team188916451
15.Hoczová KarolinaeSeNBáci30711348
16.Zvědělík VojtěchSki Klub Vrbno1410714445
17.Papšík MichalJeseník151113339
Zvědělík OndřejACS Drak Vrbno2514239
19.Flajšar TomášCirlibaba1419,5233,5
20.Kolářová MagdalénaSki Petříkov2128331
21.Zderčík MatyášNava sport01416330
22.Mádr MartinSC Samotišky1413,5227,5
23.Osladilová BarboraBuldoci Rapotín252227
Hastík DamianSKM Zlaté Hory13410327
25.Švéda MartinTři šneci22,5122,5
Horký Roman22,5122,5
27.Sklenařík David21121
König LukášCykloklub Morava21121
Cebulová Klára21121
30.Petrovský KryštofLoupežníci136219
31.Hynek OndřejSPORTON Šumperk18118
Kubíková Nikola18118
33.Argirovská Lucie512217
34.Jazudeková Adélka16116
Ješina KryštofChrudim16116
Janků OtoVikýřovice16116
Najer VáclavCyklo Polách a syn16116
38.Wadel Samuel15115
Minář LukášSK Štíty15115
Vavříková TerezaSK Salith Sumtex Šumperk15115
Kovalová PetraBike Team Zlaté Hory15115
42.Míčková MagdalénaACS Drak Vrbno14114
Kulil MatyášNava sport14114
Večerková DanielaSC Samotišky14114
45.Morbitzerová VeronikaSC Samotišky13113
Douděrová KateřinaCC Choceň13113
Kaniščev AlexandrBikesport Team Mohelnice13113
48.Vepřková Michaela12112
Málek Michael12112
Budina TobiášLoges bike team12112
Maturová MichaelaBludov12112
Smrčka Václav12112
53.Šrotová LindaMohelnice11111
Kulíková AnnaCykloklub Morava11111
Hubálková Michaela11111
56.Voglová ViktorieHorní Heřmanice10110
Bednář JanKolšov10110
58.Švéda MichalTři šneci919
Nunová Markéta919
Vepřková MartinaDlouhomilov919
Rojek SzymonKtukol Glucholazy919
62.Kubíčková Barbora818
63.Všetíček Lukáš7,517,5
64.Hořická Karolína717
65.Kobza DavidRapotín616
Hořická Kristýna616
67.Petřivalsky Radim515
Spillerová TerezieCirlibaba515
Ernekerová Nicol515
70.Knapp Kryštof414
71.Petřvalský TomášBuldoci Rapotín313
Braun MatějJeseničtí orli313
73.Pavlů Laura010
Michálek Přemysl010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1140 ms