2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2015 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezMrtKráRabBozHynSenJeřHeřRapRamMorMohŠumKolHraÚčastCelkem
1.Raška LukášBike Academy Opletal20071830304530303018213021302513301(358)
2.Svoboda MarcelUnikovo MTB team200721302537,53021182525252111260,5(278,5)
3.Jakl ViktorSC Samotišky200525211827182525151825251837,513246,5(297,5)
4.Blažek DavidShort bike Olomouc20071821112115242518151616151613190(231)
5.Fröml PatrikBike sport Uničov200625182516211221158153
6.Harlender LukášKolárna200721181830455132
7.Barnet VilémSport Bart Team2006152118211313107111
8.Zubatý MatějSC Samotišky20051615161214276100
9.Zaoral JanSC Samotišky2006151210,5151324689,5
10.Dabrowski BeniaminGogolin (Polsko)2005253030385
11.Haluzík MartinKolárna20073031,516377,5
12.Hampl TomášBikesport Team Mohelnice200516,51331,5361
13.Gajdoš Štěpán4ever Cyklo Bulis20053030260
14.Kubíčková EliškaCredo team2006188916451
15.Hoczová KarolinaeSeNBáci200530711348
16.Zvědělík VojtěchSki Klub Vrbno20071410714445
17.Papšík MichalJeseník2006151113339
Zvědělík OndřejACS Drak Vrbno20052514239
19.Flajšar TomášCirlibaba20051419,5233,5
20.Kolářová MagdalénaSki Petříkov20062128331
21.Zderčík MatyášNava sport200601416330
22.Mádr MartinSC Samotišky1413,5227,5
23.Osladilová BarboraBuldoci Rapotín2007252227
Hastík DamianSKM Zlaté Hory200613410327
25.Švéda MartinTři šneci200522,5122,5
Horký Roman200622,5122,5
27.König LukášCykloklub Morava200621121
Sklenařík David200621121
Cebulová Klára200621121
30.Petrovský KryštofLoupežníci2007136219
31.Kubíková Nikola200518118
Hynek OndřejSPORTON Šumperk200718118
33.Argirovská Lucie2006512217
34.Jazudeková Adélka200716116
Ješina KryštofChrudim200616116
Najer VáclavCyklo Polách a syn200616116
Janků OtoVikýřovice200516116
38.Kovalová PetraBike Team Zlaté Hory200615115
Vavříková TerezaSK Salith Sumtex Šumperk200715115
Minář LukášSK Štíty200615115
Wadel Samuel200715115
42.Večerková DanielaSC Samotišky200614114
Míčková MagdalénaACS Drak Vrbno200614114
Kulil MatyášNava sport200614114
45.Morbitzerová VeronikaSC Samotišky200713113
Douděrová KateřinaCC Choceň200613113
47.Vepřková Michaela200512112
Smrčka Václav200612112
Málek Michael200712112
Maturová MichaelaBludov200612112
Budina TobiášLoges bike team200612112
52.Hubálková Michaela200611111
Šrotová LindaMohelnice200711111
Kulíková AnnaCykloklub Morava200511111
55.Bednář JanKolšov200510110
Voglová ViktorieHorní Heřmanice200710110
57.Nunová Markéta2007919
Švéda MichalTři šneci2007919
Vepřková MartinaDlouhomilov2007919
Rojek SzymonKtukol Glucholazy2005919
61.Kubíčková Barbora2007818
62.Všetíček Lukáš20077,517,5
63.Hořická Karolína2006717
64.Kobza DavidRapotín2007616
Hořická Kristýna2007616
66.Ernekerová Nicol2007515
Spillerová TerezieCirlibaba2006515
Petřivalsky Radim2007515
69.Knapp Kryštof2007414
70.Petřvalský TomášBuldoci Rapotín2005313
Braun MatějJeseničtí orli2007313
72.Pavlů Laura2007010
Michálek Přemysl2006010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1359 ms