2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Starší žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Bárta TomášStevens Bikes - Emilio Sport3030303030303030304510315
2.Bednarský VáclavCykloklub Morava2121211625162530252131,511236,5(252,5)
3.Seidl MartinBikesport Team Mohelnice181818211518212125213015273014232(298)
4.Sadil JiříParapety RS13161418131614252118251019,5252515208,5(272,5)
5.Gasta EvženSC Samotišky162518211514302522,59186,5
6.Žižlavský MartinCredo team1115211316151115212110159
7.Malínek LukášDama Sport252525307246136
8.Čada JakubStalak Team30152118305114
9.Haluza DavidCredo team151515131516187107
10.Rutar AdamCredo team121312111414676
11.Svoboda MarianUnikovo MTB team15181816467
12.Krč TomášCredo team182118357
13.Smékal MarekCyklo SML140141212552
14.Klimek DavidBikecentrum Olomouc2525250
15.Zatloukal JanKolárna037,5237,5
16.Svízela TomášCyklo MXM Hulín1221233
17.Strouhal JakubFenix team Jeseník30130
18.Taraba OndřejSki Petříkov1613229
19.Mader PetrPavlov25125
Formánek AdamCyklo MXM Hulín25125
21.Ševčík ŠimonVeus Vyškov21121
Mareš Jan21121
23.Rotter MichalTřebařov18118
24.Mondek MatějKrálec16116
Pospíšil JonášOn road racing team16116
Andrle DavidLanškroun16116
27.Jílek OndřejCyklo Polách a syn14114
Švorčík VáclavPulci14114
29.Poljak Vojtěch13113
Rohoň Tomáš13113
31.Cenek JáchymeSeNBáci12112
Štolc JosefCirlibaba12112
33.Jansa DominikMoravská Třebová11111
Weigl ZbyněkKrálec11111
35.Urban DanielCredo team10110
Medek JakubFenix team Jeseník10110
37.Chalyi KonstantynSvetlovodsk (UA)919
Velc PetrSki Petříkov919
39.Musílek TomášTři šneci818
Podhorný JakubBuldoci Rapotín818
41.Kindl ZdeněkMohelnice010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1000 ms