2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2014 - Ženy A
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Ráb
Mrt
Krá
Boz
HXC
Sen
Jeř
Heř
Šin
Rap
Pet
Ram
Mor
Moh
Šum
Hra
Účast
Celkem
1.
Valová Tereza
Bike sport Uničov
18
21
25
21
18
25
30
15
25
25
30
37,5
30
18
14
269,5
(338,5)
2.
Březinová Marie
LKT 80 Šumperk
21
16
30
18
21
21
21
45
25
9
218
3.
Linhartová Štěpánka
TNF bike team
16
21
21
21
21
18
31,5
21
21
9
191,5
4.
Schnaubeltová Dana
Passeggiata Nový Malín
14
13
15
13
14
21
21
18
24
18
16
11
174
(187)
5.
Vanduchová Alena
Kolárna
15
15
18
14
18
21
14
0
27
25
10
167
6.
Václavíková Michaela
Oknoplast Šumperk
14
18
25
14
16
25
16
21
8
149
7.
Nesetová Tereza
In-Life Cycling Team
30
30
30
30
25
5
145
8.
Kukulová Martina
Stevens Bikes - Emilio Sport
30
25
30
30
25
5
140
9.
Skácelová Naděžda
LKT 80 Šumperk
25
25
25
30
30
5
135
10.
Tomášková Kateřina
Credo team
0
0
15
0
0
12
18
16
25
21
10
107
11.
Planičková Eva
Bikesport Team Mohelnice
25
30
2
55
12.
Kouřilová Petra
Fitko Jeseník
15
18
2
33
13.
Pagáčová Iveta
Kolárna
16
15
2
31
14.
Trčková Daniela
ČS Specialized
30
1
30
=
Novotná Martina
Tüv Süd Rusava Bike Team
30
1
30
=
Rotterová Aneta
Třebařov
30
1
30
=
Czeczinkarová Jana
Big Shock Team
30
1
30
18.
Kubínová Klára
Novatop Ghost
25
1
25
=
Knapková Denisa
Superior Riders
25
1
25
20.
Vančurová Lenka
Valaští Bajkeři Superior
21
1
21
21.
Štýbnarová Radka
SK Piranha Bike
18
1
18
=
Kopecká Jana
Hartman CZ
0
18
2
18
23.
Štýbarová Radka
16
1
16
=
Černá Lenka
Uherský Brod
16
1
16
=
Hopjáková Vendula
16
1
16
26.
Hundáková Ivana
eSeNBáci
15
1
15
27.
Bártová Zuzana
Sudkov
14
1
14
28.
Zatloukalová Eva
Kolárna
13
0
2
13
=
Štefková Jitka
SKI Skuhrov nad Bělou
13
1
13
30.
Prchalová Kateřina
Kolárna
12
1
12
=
Sedláková Lucie
eSeNBáci
12
1
12
=
Klaclová Zuzana
12
1
12
33.
Hudosová Petra
Bludov
11
1
11
34.
Burešová Hana
Olomouc
10
1
10
35.
Wittnerová Bronislava
Kolárna
9
1
9
36.
Boudná Lucie
0
1
0
=
Klimková Adriana
Bikecentrum Olomouc
0
1
0
=
Fidlerová Iva
Bruntál
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 671 ms