2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2013 - Starší žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLošLezMrtKráRábBozLešHXCSenJeřHeřHynRapWel RamMorMohŠumPetHraÚčastCelkem
1.Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice1998301518141821302137,516182125181221162518254521337,5(464,5)
2.Bárta TomášStevens Bikes - Emilio Sport19993030212530253025211421302113323
3.Otruba JakubBT Kola Kaňkovský199825030303045303030303011310
4.Dvořák PetrBT Kola Kaňkovský19982516151616251827212518303013282
5.Dostál JakubStevens Bikes - Emilio Sport199802115025022,52530251330212514252,5
6.Paloušek PetrCredo team1998211413111821152418121811162137,515248,5(270,5)
7.Parma DominikBikesport Team Mohelnice199814118161219,51515211425151418151831,517237(282)
8.Vlasák DavidBT Kola Kaňkovský199818101416181415181416141612183
9.Gasta EvženBT Kola Kaňkovský1999141383131411161113131512144
10.Haluza DavidCredo team200015129412121516,513121611136,5
11.Valigura JiříTJ Cyklistika Uničov19982125182131,55116,5
12.Jílek OndřejCyklo Polách a syn19991816152118156103
13.Borůvka TomášCredo team19991315121621577
14.Bedeč JanJeseničtí orli1998111625352
15.Venouš DanielCredo team1998181613347
16.Krč TomášCredo team20001261214444
17.Koval ArturKolárna19982518243
18.Viktorin MarekCredo team20000101311434
19.Diviš StanislavCredo team1998913,59331,5
20.Klimek DavidBikecentrum Olomouc20001516231
21.Taraba OndřejSki Petříkov200011513329
22.Venouš DaliborCredo team20001413227
23.Rabayev TimalSvetlovodsk (UA)199925125
24.Moravec JakubJaR Sport Letohrad19991410224
25.Juříček DavidTNF bike team200522,5122,5
26.Kotrle JakubAtletika Šumperk1998777321
Němec KryštofKosov199921121
28.Václavek MartinRodak199889217
29.Venzara MikulášTlustý gumy Králíky199816116
Tellinger Adam4ever Cyklo Bulis200016116
31.Rutar AdamCredo team200115115
Techet TomášKolárna199815115
Cenek JáchymeSeNBáci2002312215
34.Adamec TomášMoravičany199914114
Kotinský AdamŠumperk199814114
36.Michal DanielSKP Duha Fort Lanškroun200013113
Čada JakubStalak Team199913113
Gerasimov RuslanSvetlovodsk (UA)199913113
Malínek LukášDama Sport199913113
40.Štolc JosefCirlibaba1999012212
Hřivna JanKolárna199812112
Jansa DominikMoravská Třebová199912112
Moravec Štěpán199812112
44.Svoboda MarianUnikovo MTB team200311111
Chalyi KonstantynSvetlovodsk (UA)199911111
46.Urban MartinCredo team1998010,5210,5
47.Jílek LeošZábřeh200010110
Vysoudil LukášRovensko199910110
Nováček KarelFenix team Jeseník199810110
50.Vodák OndřejFenix team Jeseník1999919
Weigl ZbyněkKrálec2000919
52.Sadil StanislavParapety RS1998818
Skalický VojtěchLesnice2000818
54.Dvořák Ferdinand1998717
55.Spanilý MichalZábřeh1998616
56.Bednarský VáclavCykloklub Morava2001515
Sadil JiříParapety RS2001515
58.Petruš ŠtepánACS Drak Vrbno1999414
59.Břenek VáclaveSeNBáci1999212
Urban JanVikýřovice1998212
61.Dvořák VítFenix team Jeseník2000111
62.Felkl IvanLetohrad1998010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 2345 ms