2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2013 - Malí žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Loš
Lez
Mrt
Krá
Ráb
Boz
Leš
HXC
Sen
Jeř
Heř
Hyn
Rap
Wel
Ram
Mor
Moh
Šum
Pet
Hra
Účast
Celkem
1.
Hrůzek Filip
Credo team
30
30
30
25
18
30
30
25
45
30
30
30
25
13
378
2.
Solař Albert
BT Kola Kaňkovský
25
10
15
30
30
25
18
16
27
30
18
25
25
30
21
30
30
45
18
373
(450)
3.
Pola Jonáš
Porsche Olomouc
16
25
16
21
30
31,5
25
16
30
25
30
25
21
13
311,5
4.
Pokorný Ondřej
BT Kola Kaňkovský
14
12
18
15
21
21
14
14
21
25
21
18
18
18
18
31,5
16
259,5
(299,5)
5.
Urban Michal
Credo team
21
11
25
4
25
21
16
18
24
13
18
21
21
16
14
250
(254)
6.
Mráz Daniel
TJ Cyklistika Uničov
18
13
21
15
21
25
3
14
12
12
25
30
37,5
13
246,5
7.
Pěnkava Jakub
BT Kola Kaňkovský
15
9
10
9
19,5
16
16
11
9
16
16
15
24
13
185,5
8.
Hampl Tomáš
Bikesport Team Mohelnice
6
13
11
16
13
7
18
14
7
10
15
14
12
144
9.
Křenková Nikola
Ski Team Olomouc
25
37,5
14
3
76,5
10.
Bravencová Denisa
BT Kola Kaňkovský
16
15
45
3
76
11.
Vykydal Jaroslav
Stevens Bikes - Emilio Sport
14
16
11
13
4
54
12.
Karafiát Vojtěch
Bikesport Team Mohelnice
12
18
10
11
4
51
13.
Hejtmánek Antonín
C.A.C Šumperk
14
11
21
3
46
=
Šolc Ondřej
Bikesport Team Mohelnice
18
13
15
3
46
15.
Rebl Josef
Bikesport Team Mohelnice
16
14
14
3
44
16.
Stašák Tomáš
Rapotín
12
11
13
3
36
17.
Zita Adam
Atletika Zábřeh
12
11
10
3
33
18.
Bártová Gabriela
Stevens Bikes - Emilio Sport
15
0
16
3
31
=
Buchta Marek
SKM Zlaté Hory
13
4
14
3
31
20.
Cenková Ema
eSeNBáci
8
4
13
3
25
21.
Sadilová Jana
Parapety RS
5
6
13
3
24
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: V tabulce jsou v souladu s pravidly Šumperského poháru jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Zobrazit kompletní tabulku.
Výpočet trval 812 ms