2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2013 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLošLezMrtKráRábBozLešHXCSenJeřHeřHynRapWel RamMorMohŠumPetHraÚčastCelkem
1.Hrůzek FilipCredo team20033030302518303025453030302513378
2.Solař AlbertBT Kola Kaňkovský200325101530302518162730182525302130304518373(450)
3.Pola JonášPorsche Olomouc2004162516213031,52516302530252113311,5
4.Pokorný OndřejBT Kola Kaňkovský200414121815212114142125211818181831,516259,5(299,5)
5.Urban MichalCredo team200421112542521161824131821211614250(254)
6.Mráz DanielTJ Cyklistika Uničov20041813211521253141212253037,513246,5
7.Pěnkava JakubBT Kola Kaňkovský200415910919,516161191616152413185,5
8.Hampl TomášBikesport Team Mohelnice200561311161371814710151412144
9.Křenková NikolaSKI TEAM Olomouc20032537,514376,5
10.Bravencová DenisaBT Kola Kaňkovský2003161545376
11.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport200314161113454
12.Karafiát VojtěchBikesport Team Mohelnice200412181011451
13.Hejtmánek AntonínC.A.C Šumperk2005141121346
Svoboda MarianUnikovo MTB team20032125246
Šolc OndřejBikesport Team Mohelnice2004181315346
16.Rebl JosefBikesport Team Mohelnice2004161414344
17.Vall JanMaxbike team20031821239
18.Macoun JosefSudkov20031522,5237,5
19.Stašák TomášRapotín2004121113336
20.Bureš ŠtěpánCykloklub Morava20032113234
21.Zita AdamAtletika Zábřeh2003121110333
22.Formánek TobiasJeseník20031814232
Handlíř MarekMaxbike team20031616232
24.Bártová GabrielaStevens Bikes - Emilio Sport200315016331
Buchta MarekSKM Zlaté Hory200413414331
26.Argirovská NelaSPV Javorník20031515230
27.Matura PavelBludov200427127
28.Urbánek AdamUničov2005719,5226,5
29.Cenková EmaeSeNBáci20058413325
30.Sadilová JanaParapety RS20035613324
31.Smitalová VeronikaBikesport Team Mohelnice200516,55221,5
32.Vénos VojtěchTJ Sokol Hrabenov200521121
Oujeský PetrHC Boskovice200321121
Kulha Filip200421121
35.Dabrowski BeniaminGogolin (Polsko)2005109219
36.Macounová Eva200318118
Velc RomanSki Petříkov200418118
Kratina MichalKolárna200518118
Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn2003180218
40.Harlender LukášKolárna200715115
Kolto MatějXCT Horní Heřmanice200315115
Frank PetrŠtíty200315115
Jeliga Marek200315115
Šimek AdamKus Šumperk200515115
45.Rella ŠimonBT Kola Kaňkovský2003014214
Radová Daniela200514114
47.Zikmund Martin200313113
Janků OtoVikýřovice200513113
Čmakal VojtěchCyklo Polách a syn2005130213
50.Kratochvíl Martin200312112
Venoušová TerezieVikýřovice200412112
Knápková KláraXCT Horní Heřmanice200412112
Dohnálek LukášRapotín200412112
Dušek PatrikČervená Voda200312112
55.Andělová SabinaCredo team200411111
Trejtnar DanielASPV Těchonín200311111
Kratochvíl Lukáš200511111
58.Šáfr PetrJinočany200310110
Helenal JiříLeština200410110
Kristek JanRetia Pardubice200510110
Kašpar AdamTři šneci200610110
62.Opravil VojtěchVyšehoří2005919
Juřík Jonáš2004919
Macourek MatějProstějov2003919
Vágnerová KristýnaŠumperk2005919
Kočí ErikaTeam Kočí2003919
Haroki-Činčiala Patrik2004919
68.Anderlová Nika2004818
Lánik MatějLeština2005818
Mareček KarelRapotín2003818
Krňávková EditaNemile2003818
Tomaščák Jan2004818
Švajda Matěj2003818
74.Nováčková MonikaeSeNBáci2003717
Hecl Damian2005717
Suk LukášFBŠ Hattrick Brno2004717
77.Budiš Kryštof2006616
Hoczová KarolinaeSeNBáci20055126
Rostová EliškaMohelnice2003616
Tisovský TomášVelké Losiny2003616
Basler MichalCirlibaba2003616
82.Krmela Jiří2005515
Raška LukášBike Academy Opletal2007515
Hubáčková ZuzanaŠumperk2005515
Rojek MateuszKtukol Glucholazy2003515
Šánová IvonaCyklosport Dvořák Lanškroun2005515
Rojek SzymonKtukol Glucholazy2005515
Basler JanCirlibaba2004515
Majer Boris2004515
90.Jílek JanLeština2005414
Jánošík MartinLeština2005414
Hladíková Tereza2005414
Nováčková LucieeSeNBáci2003414
Dvořáková JolanaCyklosport Dvořák Lanškroun2005414
95.Kesslerová AntonieCirlibaba2005313
Hrubý JakubRapotín2003313
Fiálek DavidACS Drak Vrbno2004313
98.Jankowski SanuelPetrov nad Desnou2004212
Michal Vojtěch2004212
100.Vašíček RenéRapotín2003111
101.Resl JosefBikesport Team Mohelnice2004010
Kamlarová Zuzana2005010
Kouřilová EmaJeseník2005010
Baierová Linda2004010
Sládková Eliška2003010
Dostál FilipStevens Bikes - Emilio Sport2005010
Bárta Marián2005010
Grulich Samuel2005010
Hradec Matěj2003010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 2345 ms