2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2012 - Starší žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezMrtKráLosBozHXCLešSenŠinJeřLhoHynRapWelMorŠumMohHraRamBluÚčastCelkem
1.Pokorný JiříCyklo Polách a syn12401320121720202017171720201520121525,519273,5(352,5)
2.Cink JanBT Kola Kaňkovský1122131717201113171515151517201720203019247(325)
3.Kostecký TomášCredo team2034121713171517102011124179171322,518234,5(280,5)
4.Fláma TomášBike sport Uničov15261712151581311131310151215151717201(242)
5.Bittner OndřejRed Point racing13307111313121511121213121313131817190(231)
6.Bednarský VojtěchCykloklub Morava1012910121213121111121119,513154,5
7.Bárta TomášZekof team172420151112911011911139
8.Dostál JakubIn-Life Cycling Team11911117895911111212114
9.Dvořák PetrKolárna12109885687781188
10.Jílek OndřejCyklo Polách a syn2015109101010784
11.Borůvka TomášCredo team8847106064303713,51479,5
12.Hejtmánek MarekC.A.C Šumperk01081310101016,5877,5
13.Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice10778991012872
14.Holec PatrikCredo team914987945865
15.Strupek MatyášSKM Zlaté Hory202020360
16.Moravec JakubJaR Sport Letohrad56586236461051
17.Paloušek PetrCredo team88415435
18.Laštůvka DavidKolárna1813231
19.Valigura JiříTJ Cyklistika Uničov1515230
20.Koval ArturKolárna188226
Petruš ŠtepánACS Drak Vrbno8945426
22.Štolc JosefCirlibaba263642623
23.Skála JaromírSport Bike Strakonice20120
24.Ptáčník MatějMapei Cyklo Kaňkovský117218
25.Víšek JaroslavCyklo Bendlkub17117
26.Harlender VojtěchNáměšt na Hané10,5110,5
27.Šťasta MartinPell's Hard Bikers10110
Urban MartinCredo team0343410
Břenek VáclaveSeNBáci55210
Moravec Štěpán10110
31.Kučera LukášCyklosport Chropyně919
32.Venzara MikulášTlustý gumy Králíky818
33.Bedeš Jan717
Londin IgorOlomouc717
Kret PetrTJ Bohumín Kolík717
36.Gregor MatějOlomouc616
Smrček JakubPískov616
Kotrle JakubAtletika Šumperk21336
Dvořák Ferdinand616
Švéda RomanTJ Jiskra Králíky6026
Žižlavský MartinCredo team616
42.Marek TomášDubicko515
Bednarský VáclavCykloklub Morava515
Horáček VítCyklosport Chropyně515
45.Urban JanVikýřovice4024
46.Wiedermann LukášBike sport Uničov02032
Vlasák DavidKolárna212
48.Umlauf RichardLipová-lázně111
Adamec TomášMoravičany111
50.Baron MatějŠumperk010
Urban MartinŠumperk010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1218 ms