2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2011 - Starší žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezMrtKráLosBozHXCSenLhoČarJeřHynRapMorMohHraŠumBluÚčastCelkem
1.Kupčík DavidSK Salith Sumtex Šumperk1720401720171720201220171713208(254)
2.Navařík RobertNava sport2017202020201520203010202
3.Hejtmánek MarekC.A.C Šumperk113071715151181110151222,513159,5(184,5)
4.Fláma TomášTJ Cyklistika Uničov15349131217513916,510143,5
5.Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice1215248121391311491381814140(169)
6.Holec PatrikCredo team101322131257171510710713,514135,5(161,5)
7.Pokorný JiříCyklo Polách a syn2613171515121519,58132,5
8.Žídek LadislavCredo team9115111312128131208111025,515130,5(160,5)
9.Kostecký TomášBike sport Uničov12153121315670
10.Strupek MatyášSKM Zlaté Hory15171720469
11.Valigura JiříTJ Cyklistika Uničov13151211451
Winkler VojtěchSK Salith Sumtex Šumperk8920356651
13.Urban JanVikýřovice1018228
Markovič MilanSKM Zlaté Hory4969428
15.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice1187326
16.Urban MartinCredo team716223
17.Václavek MartinRodak1029321
18.Vávra Tomᚎamberk20120
Skovnalik Filip20120
20.Kotrle JakubAtletika Šumperk712219
21.Bystroň VilémBike Pro Racing ValMez17117
Horák FilipBikesport Team Mohelnice17117
Bittner OndřejRed Point racing611217
24.Profous DanielFenix team Jeseník610216
25.Hartig JiříSkivelo neslyšících Olomouc15115
Jílek OndřejCyklo Polách a syn15115
27.Kotas AdamBystřice pod Hostýnem13113
Soldán MartinNovatop Lapierre13113
Dvořáček AdamSvitavy13113
Peškar JanBikesport Team Mohelnice76213
31.Ryška MarekDuko Rýmařov12112
32.Petruš JiříACS Drak Vrbno11111
Moravec JakubJaR Sport Letohrad11111
34.Kret PetrTJ Bohumín Kolík10110
Moravec JiříJaR Sport Letohrad10110
Kachyňa LubomírOlomouc10110
37.Novák RadekTěšetice919
38.Marek TomášDubicko818
Chvátal ŠtěpánLutín818
Maděra MichalAVN Trans818
41.Rakušan VojtěchCK PeMaP Přerov717
Smrček JakubPískov717
43.Vesecký BartolomějSKM Zlaté Hory616
Marek JanMohelnice616
Vašíček JiříVašíček pekařství a cukrářství1526
Čada JanLesnice616
47.Hrbáček AdamOlomouc010
Zuzaňák Radek010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1084 ms