2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2011 - Starší žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLezMrtKráLosBozHXCSenLhoČarJeřHynRapMorMohHraŠumBluÚčastCelkem
1.Kupčík DavidSK Salith Sumtex Šumperk19961720401720171720201220171713208(254)
2.Navařík RobertNava sport19962017202020201520203010202
3.Hejtmánek MarekC.A.C Šumperk1997113071715151181110151222,513159,5(184,5)
4.Fláma TomášTJ Cyklistika Uničov199715349131217513916,510143,5
5.Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice19981215248121391311491381814140(169)
6.Holec PatrikCredo team1997101322131257171510710713,514135,5(161,5)
7.Pokorný JiříCyklo Polách a syn19972613171515121519,58132,5
8.Žídek LadislavCredo team19969115111312128131208111025,515130,5(160,5)
9.Kostecký TomášBike sport Uničov199712153121315670
10.Strupek MatyášSKM Zlaté Hory199715171720469
11.Valigura JiříTJ Cyklistika Uničov199813151211451
Winkler VojtěchSK Salith Sumtex Šumperk19988920356651
13.Urban JanVikýřovice19981018228
Markovič MilanSKM Zlaté Hory19974969428
15.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice19961187326
16.Urban MartinCredo team1998716223
17.Václavek MartinRodak19981029321
18.Vávra Tomᚎamberk199620120
Skovnalik Filip199620120
20.Kotrle JakubAtletika Šumperk1998712219
21.Bystroň VilémBike Pro Racing ValMez199617117
Horák FilipBikesport Team Mohelnice199617117
Bittner OndřejRed Point racing1997611217
24.Profous DanielFenix team Jeseník1996610216
25.Hartig JiříSkivelo neslyšících Olomouc199815115
Jílek OndřejCyklo Polách a syn199915115
27.Kotas AdamBystřice pod Hostýnem199713113
Soldán MartinNovatop Lapierre199613113
Dvořáček AdamSvitavy199613113
Peškar JanBikesport Team Mohelnice199876213
31.Ryška MarekDuko Rýmařov199612112
32.Petruš JiříACS Drak Vrbno199611111
Moravec JakubJaR Sport Letohrad199911111
34.Kret PetrTJ Bohumín Kolík199910110
Moravec JiříJaR Sport Letohrad199610110
Kachyňa LubomírOlomouc199610110
37.Novák RadekTěšetice1998919
38.Marek TomášDubicko1998818
Chvátal ŠtěpánLutín1996818
Maděra MichalAVN Trans1998818
41.Rakušan VojtěchCK PeMaP Přerov1997717
Smrček JakubPískov1997717
43.Vesecký BartolomějSKM Zlaté Hory2000616
Marek JanMohelnice1996616
Vašíček JiříVašíček pekařství a cukrářství19981526
Čada JanLesnice1998616
47.Hrbáček AdamOlomouc1998010
Zuzaňák Radek1996010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1131 ms