2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2010 - Starší žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
Leš
Sen
Lho
Kar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Brokeš Rostislav
Cykloklub Rampušák
20
20
20
20
15
20
30
30
30
40
20
20
40
13
270
(325)
2.
Kupčík David
Östereich racing team
17
17
15
17
15
13
22,5
22,5
34
15
17
30
12
207
(235)
3.
Mádr René
SK Salith Sumtex Šumperk
15
15
12
20
12
20
13
19,5
25,5
30
16,5
11
15
26
14
202,5
(250,5)
4.
Hladiš David
Cykloklub Morava
15
11
13
11
17
15
0
18
19,5
13
13
24
12
158,5
(169,5)
5.
Hejtmánek Marek
C.A.C Šumperk
13
13
10
10
15
20
12
12
22
9
127
6.
Navařík Robert
Nava sport
17
17
17
17
34
5
102
7.
Fláma Tomáš
TJ Cyklistika Uničov
12
12
16
3
40
8.
Hotový Michal
Cyklo Polách a syn
13
25,5
2
38,5
9.
Strupek Matyáš
SKM Zlaté Hory
12
26
2
38
10.
Ivan Tomáš
SKM Zlaté Hory
11
22
2
33
11.
Molák Filip
MTB Chřiby
30
1
30
12.
Graclík Jan
Rožnov pod Radhoštěm
25,5
1
25,5
=
Bubák David
Hronov
25,5
1
25,5
14.
Knápek Matěj
LK Šumperk
11
14
2
25
15.
Kubiak Kacper
UKK Wiadrow
24
1
24
16.
Bednařík Tomáš
Zlín
22,5
1
22,5
=
Hruška Tomáš
Ufo Bike
22,5
1
22,5
18.
Kostecký Tomáš
Bike sport Uničov
20
1
20
=
Hynek Matouš
Mapei Cyklo Kaňkovský
20
1
20
20.
Košík Michal
SK Veselí nad Moravou
19,5
1
19,5
21.
Olejník Jan
SK Veselí nad Moravou
18
1
18
=
Sovadina Martin
Cyklo Žopy
18
1
18
=
Rábek Tomáš
Olomouc
18
1
18
24.
Petruš Jiří
ACS Drak Vrbno
17
1
17
25.
Zýbal Jan
Hýsli
16,5
1
16,5
26.
Bystroň Vilém
Bike Pro Racing ValMez
15
1
15
27.
Maček Jakub
Slušnej oddíl
13,5
1
13,5
28.
Profous Daniel
Fenix team Jeseník
13
1
13
=
Žváček Karel
13
1
13
30.
Prudil Ondřej
Lazinov
10,5
1
10,5
31.
Hostecký Tomáš
10
1
10
32.
Uhlík Štefan
Proxima
9
1
9
=
Schreier Jakub
Fenix team Jeseník
9
1
9
=
Marada Václav
Cykloklub Morava
9
1
9
35.
Kotas Adam
Bystřice pod Hostýnem
7,5
1
7,5
36.
Markovič Milan
SKM Zlaté Hory
0
1
0
=
Tomáš Ivan
SKM Zlaté Hory
0
1
0
=
Sedmera Daniel
Zábřeh
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 484 ms