2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2010 - Junioři
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
Leš
Sen
Lho
Kar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Mikeš Jakub
BT Kola Kaňkovský
15
17
20
17
17
12
30
22,5
30
24
19,5
17
20
40
14
240
(301)
2.
Večeř Martin
C.A.C Šumperk
20
12
13
11
11
17
13
19,5
25,5
18
9
15
34
13
187
(218)
3.
Žváček Milan
Sporton Šumperk
17
13
15
15
10
13
12
25,5
13
30
10
163,5
4.
Jablončík Lukáš
Proxima
0
17
12
13
13
15
6
70
=
Rada Petr
Cyklo TJ Písečná
20
0
20
30
4
70
6.
Hlavsa Michal
SKM Zlaté Hory
15
20
26
3
61
7.
Valigura Martin
TJ Cyklistika Uničov
15
9
12
11
0
1,5
6
48,5
8.
Durchánek Jan
TJ Sokol Hrabenov
13
11
17
3
41
9.
Damek Milan
Caffé Nannini Cenytisku
40
1
40
=
Urbášek Jan
TJ Cyklistika Uničov
20
20
2
40
11.
Fláma Miroslav
TJ Cyklistika Uničov
10
9
20
3
39
12.
Hýbl Jaroslav
Dimpex Kosov
34
1
34
=
Landsfeld Stanislav
Ski Snow Surf Sport
11
13
10
3
34
14.
Schneider Martin
Mapei Cyklo Kaňkovský
15
17
2
32
=
Štěpaník Jiří
Mapei Cyklo Kaňkovský
17
15
2
32
16.
Adamík Patrik
Credo team
9
22
2
31
17.
Skalický Pavel
SK Žamberk Tessuti sport
30
1
30
=
Ročeň Patrik
CK Skuteč
30
1
30
19.
Škopík Jakub
Veselí nad Moravou
25,5
1
25,5
=
Babiánek David
MiKo Cycles
25,5
1
25,5
21.
Köver Ondřej
Cykloklub Morava
22,5
1
22,5
=
Zálešák Patrik
Maniac Pedals
22,5
0
2
22,5
23.
Ondrášek Pavel
Fenix team Jeseník
20
1
20
=
Brokeš Rostislav
Cykloklub Rampušák
20
1
20
25.
Frýželka Jiří
TJ Slovan Luhačovice
19,5
1
19,5
26.
Žalčík Štěpán
DT Swiss
18
1
18
27.
Dovrtěl David
Cyklo Žopy
16,5
1
16,5
28.
Przerywacz Pawel
UKK Wiadrow
16
1
16
29.
Štefek Michal
Mapei Cyklo Kaňkovský
15
1
15
30.
Špunda Jakub
Senice na Hané
13,5
1
13,5
31.
Flašar Jiří
12
1
12
=
Blaháček Daniel
Vašíček pekařství a cukrářství
12
1
12
=
Holinka David
Rodak
12
1
12
34.
Roubíček Adam
Bikesport Team Mohelnice
10,5
1
10,5
35.
Eliáš David
Bike Team Zlaté Hory
10
1
10
36.
Vacula Michal
Bike Team Zlaté Hory
9
1
9
37.
Hilšer Miroslav
Kolárna
7,5
1
7,5
38.
Cimburek Michal
Cyklo profi Holice
6
1
6
39.
Zelenka Patrik
MTB Proseč
4,5
1
4,5
40.
Smrček Jan
Giant Brno
3
1
3
41.
Kádek László
MaMa-Trek Komárno
0
1
0
=
Jílek Jakub
Cyklo Polách a syn
0
1
0
=
Smažák David
Maniac Pedals
0
1
0
=
Horák Filip
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
=
Pawlowski Martin
Krnov
0
1
0
=
Mlčoch Martin
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 484 ms