2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2010 - Předžáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
Leš
Sen
Lho
Kar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Kaplan Martin
Bikesport Team Mohelnice
20
20
20
13
15
8
13
9
25,5
25,5
26
30
17
17
34
15
235
(293)
2.
Pátek David
TJ Sokol Hrabenov
15
15
30
30
20
20
40
7
170
3.
Vesecký Bartoloměj
SKM Zlaté Hory
20
20
40
3
80
4.
Bureš Štěpán
Cykloklub Morava
17
11
11
10
25,5
5
74,5
5.
Moravec Jan
JaR Sport Letohrad
19,5
22
30
3
71,5
6.
Peškar Jiří
Bikesport Team Mohelnice
15
15
24
3
54
7.
Vavřík Radim
SK Salith Sumtex Šumperk
20
26
2
46
8.
Horák Radek
Cyklo TJ Písečná
12
11
16
3
39
9.
Šemet Lukáš
Bike sport Uničov
17
12
8
3
37
10.
Švorčík Václav
Pulci
20
15
2
35
11.
Řeha Filip
Jeseník
34
1
34
12.
Malysa Jan
eSeNBáci
17
13
2
3
32
13.
Koudela Michal
Svatobořice-Mistřín
30
1
30
=
Hudetz Filip
Červená Voda
30
1
30
15.
Wawrzyczek Martin
Ski areál Šanov
25,5
1
25,5
16.
Vykydal Robert
eSeNBáci
7
18
2
25
17.
Uchytil Aleš
Bike Team Zlaté Hory
24
1
24
18.
Nesporý Šimon
SK Nadoraz
22,5
1
22,5
=
Kolto Matěj
XCT Horní Heřmanice
22,5
1
22,5
20.
Smrčka Marek
Ruda nad Moravou
20
1
20
=
Cikryt Tomáš
Vikýřovice
20
1
20
=
Procházka Martin
SK Šela sport
20
1
20
23.
Londin Igor
Olomouc
17
1
17
=
Žižlavský Martin
Team Green
17
1
17
=
Taraba Ondřej
Ski Petříkov
17
1
17
=
Bednarský Václav
Kolovna bike team
17
1
17
27.
Kolář Martin
Ski Petříkov
15
1
15
28.
Hastík Jakub
SKM Zlaté Hory
14
1
14
29.
Stuchlík Jan
Stalak Team
13
1
13
=
Brzobohatý Petr
13
1
13
31.
Uher Šimon
Ochoz
12
1
12
=
Rieger Matěj
Pulci
12
1
12
=
Hampl Jakub
Leština
12
1
12
34.
Čmakal František
Cyklo Polách a syn
10
1
10
=
Pavlas Zdenek
10
1
10
36.
Effenberger Jan
Leština
9
1
9
37.
Kotraš Petr
8
1
8
38.
Staněk Ondřej
7
1
7
39.
Petřvalský Tomáš
Buldoci Rapotín
6
1
6
=
Hobler Jan
6
1
6
41.
Čmakal Vojtěch
Cyklo Polách a syn
4
1
4
42.
Stoček Bruno
Bike 2000
0
1
0
=
Resl Josef
Rebel sport Mohelnice
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 484 ms